Transfery. Prezes Interu: Real zna cenę za Maicona

Prezes Interu Mediolan, Massimo Moratti, powiedział, że jego klub nie chce stracić brazylijskiego obrońcy Maicona, ale wycenia go na 35 milionów euro. Kupnem obrońcy jest zainteresowany Real Madryt z Jose Mourinho na czele.

Odkąd trenerem Realu Madryt został Jose Mourihno, plotki o transferze brazylijskiego obrońcy nie schodzą z pierwszych stron gazet. Douglas Maicon jest jednym z ulubionych piłkarzy portugalskiego szkoleniowca, który z Interem Mediolan zdobył w sezonie 2009/2010 Puchar Ligi Mistrzów.

Moratti przyznał, że nie chciałby stracić obrońcy, ale Real Madryt poważnie się nim interesuje.

- Nie chcemy go stracić, bo to genialny piłkarz. Real proponował transfer, ale to my go wyceniamy. Uważam go za najlepszego na świecie na swojej pozycji. W Madrycie również muszą być tego świadomi. Jak moglibyśmy go zastąpić?

- W tej chwili mamy spokój, ponieważ trwają mistrzostwa świata. Jak się skończą, zobaczymy co się stanie - powiedział prezes Interu.

Moratti wycenia Maicona na 35 milionów euro. Jeśli Real nie będzie w stanie zapłacić w gotówce takiej kwoty, może pożegnać się z transferem Brazylijczyka.

Joe Cole na celowniku Milanu i Juventusu ?

Więcej o: