Transfery. Agent Ibrahimovicia: Zlatan zostaje w Barcy

Agent Zlatana Ibrahimovicia twierdzi, że piłkarz ten pozostanie w FC Barcelona. W wywiadzie radiowym Mino Raiola stwierdził, że mimo zainteresowania ze strony AC Milan, transfer Szweda nie jest jak na razie prawdopodobny. Napastnika broni także prezydent klubu - Joan Laporta.

- Ibra nie opuszcza Barcelony i nie rozumiem dlaczego niby miałoby do tego dojść - oznajmił agent. - On przecież nie chce odchodzić, a klub nie chce go sprzedawać. Może i Zlatan nie miał takiego zakończenia sezonu, jakiego oczekiwał, ale do lutego wszystko szło przecież dobrze - dodał.

Raiola zaprzeczył także doniesieniom prasowym , jakoby Ibrahimovic chciał się przenieść do AC Milan, a zainteresowane nim są także Juventus Turyn i Manchester City. - Sugerowanie, że powinien się on przenieść do innego klubu, to po prostu wyolbrzymianie faktów - powiedział agent.

O poparcie dla niezbyt popularnego piłkarza zaapelował także do kibiców kończący kadencję prezydent Barcy Joan Laporta. Twierdzi on, że Szwed wciąż może grać bardzo dobrze na Camp Nou: - Zlatan przypomina mi Ronalda Koemana. Po ciężkich latach dostosowywania się, kończył on grę u nas jako kluczowa postać.

- Piłkarze, którzy przyjeżdżają z zagranicy, potrzebują dostosować się do stylu gry Barcy i to musi zająć trochę czasu - dodał Laporta.

"Zrobiliśmy na Villi świetny interes" - mówił także Laporta ?

Więcej o: