Postrzelali i... na plażę

Efektownie daleki wyjazd nad morze zakończyli piłkarze Korony Młodej Ekstraklasy, którzy wygrali w Gdańsku z Lechią 4:1.

Choć od 30. minuty przegrywali po samobójczym trafieniu Krzysztofa Kiercza. Już trzy minuty później wyrównał Piotr Gawęcki. "Łysy" tuż po przerwie zdobył swojego drugiego gola, a kolejne dla Korony dołożyli Łukasz Jamróz i Daniel Rabenda. - Tak efektowna wygrana na wyjeździe bardzo cieszy. I po meczu udaliśmy się nawet na plażę. Woda była strasznie zimna, ale niektórym chłopakom to wcale nie przeszkadzało... - opowiadał trener Cezary Ruszkowski.

Lechia ME - Korona ME 1:4 (1:1)

Bramki: Kiercz (30. sam.) - Gawęcki (33.), (47.), Jamróz (65.), Rabenda (84.).

Korona ME: Małecki - Markowski, Duda (72. Malinowski), Kiercz, Chrzanowski - Jamróz, Czarnecki (46. Ryczek), Jędryka, Bąk (46. Dziuba) - Nowak (65. Rabenda), Gawęcki (76. Paprocki).