Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Drągowski dostał znakomitą ofertę. Trzykrotna podwyżka i 10 mln dla Fiorentiny

Bartłomiej Drągowski i Fiorentina nie doszli do porozumienia w sprawie nowego kontraktu. To oznacza, że polski bramkarz może odejść z Włoch i trafić do Anglii. Alfredo Pedulla podał, że Drągowski ma ofertę klubu z Premier League.

Bartłomiej Drągowski ma za sobą świetny sezon. Polak był wypożyczony z Fiorentiny do Empoli, a tam udowodnił, że może być jednym z najlepszych bramkarzy w Serie A. Włoskie media kilkukrotnie zachwycały się jego interwencjami, a dobra forma miała zaowocować pozycją pierwszego bramkarza we Fiorentinie. Miała, bo Drągowski i klub nie doszli do porozumienia w sprawie nowego kontraktu - informuje portal tuttomercatoweb. Alfredo Pedulla, znany i bardzo rzetelny włoski dziennikarz, dodał, że angielskie Bournemouth oferuje polskiemu bramkarzowi trzykrotną podwyżkę, a samej Fiorentinie 10 milinów euro.

Zobacz wideo

Bartłomiej Drągowski zagrał w minionym sezonie 17 meczów w Serie A, wpuścił 26 bramek, a cztery razy zachował czyste konto. Polak był jedynym jasnym punktem fatalnej obrony Empoli, które spadło z Serie A. Kontrakt Drągowskiego z Fiorentiną obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Bartłomiej Drągowski nie pojechał na Euro U-21. Michniewicz: Nikt po nim nie płakał

Reprezentacja Polski U-21 nie wyszła z grupy podczas mistrzostw Europy we Włoszech i San Marino, ale nie ma się czego wstydzić. Większość kadrowiczów pokazała się z bardzo dobrej strony. Jednym z najjaśniejszych punktów był Kamil Grabara i nikt na mistrzostwach nie mówił już o Bartłomieju Drągowskim, który nie chciał pełnić roli rezerwowego i oficjalnie zgłosił kontuzję. - Pomińmy ten temat. Ujmę to krótko: nikt w drużynie po nim nie płakał - powiedział Czesław Michniewicz.

Więcej o: