Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Drągowski dostał znakomitą ofertę. Trzykrotna podwyżka i 10 mln dla Fiorentiny

Bartłomiej Drągowski i Fiorentina nie doszli do porozumienia w sprawie nowego kontraktu. To oznacza, że polski bramkarz może odejść z Włoch i trafić do Anglii. Alfredo Pedulla podał, że Drągowski ma ofertę klubu z Premier League.

Bartłomiej Drągowski ma za sobą świetny sezon. Polak był wypożyczony z Fiorentiny do Empoli, a tam udowodnił, że może być jednym z najlepszych bramkarzy w Serie A. Włoskie media kilkukrotnie zachwycały się jego interwencjami, a dobra forma miała zaowocować pozycją pierwszego bramkarza we Fiorentinie. Miała, bo Drągowski i klub nie doszli do porozumienia w sprawie nowego kontraktu - informuje portal tuttomercatoweb. Alfredo Pedulla, znany i bardzo rzetelny włoski dziennikarz, dodał, że angielskie Bournemouth oferuje polskiemu bramkarzowi trzykrotną podwyżkę, a samej Fiorentinie 10 milinów euro.

Zobacz wideo

Bartłomiej Drągowski zagrał w minionym sezonie 17 meczów w Serie A, wpuścił 26 bramek, a cztery razy zachował czyste konto. Polak był jedynym jasnym punktem fatalnej obrony Empoli, które spadło z Serie A. Kontrakt Drągowskiego z Fiorentiną obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Bartłomiej Drągowski nie pojechał na Euro U-21. Michniewicz: Nikt po nim nie płakał

Reprezentacja Polski U-21 nie wyszła z grupy podczas mistrzostw Europy we Włoszech i San Marino, ale nie ma się czego wstydzić. Większość kadrowiczów pokazała się z bardzo dobrej strony. Jednym z najjaśniejszych punktów był Kamil Grabara i nikt na mistrzostwach nie mówił już o Bartłomieju Drągowskim, który nie chciał pełnić roli rezerwowego i oficjalnie zgłosił kontuzję. - Pomińmy ten temat. Ujmę to krótko: nikt w drużynie po nim nie płakał - powiedział Czesław Michniewicz.

Więcej o:
Komentarze (10)
Drągowski dostał znakomitą ofertę. Trzykrotna podwyżka i 10 mln dla Fiorentiny
Zaloguj się
 • muminos1

  0

  szkoda ze Arturowi uciekają lata- mistrz- taki luz. pewność , czasami nonszalancja - wspaniale się ogladął mecze z nim w ost. sezonie.

 • agathamills

  Oceniono 2 razy 0

  i nikt na mistrzostwach nie mówił już o Bartłomieju Drągowskim, który nie chciał pełnić roli rezerwowego i oficjalnie zgłosił kontuzję.

  dla kontrastu siatkarz andrzej wrona

  Śpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” jako reprezentant Polski jest najpiękniejszym momentem sportowego życia.
  Dlatego przerywam wakacje i lecę z jednego końca świata na drugi skoro trener mnie tam potrzebuje.
  Nawet jeśli moja rola ma się ograniczać do załatania dziury w składzie, aby podstawowi środkowi mogli się przygotowywać w spokoju do kwalfikacji olimpijskich.
  Jeśli w ten sposób mogę pomóc reprezentacji - JESTEM!
  Na myśl o ponownym założeniu tych koszulek mam ciary.

 • eurotram

  Oceniono 2 razy 0

  Napiszę krótko: po ostatnich akcjach z naszymi Sampa mi się coraz mniej podoba; nie dziwię się,że chłopak postanowił szukać szczęścia gdzie indziej. Zostało tam jeszcze dwóch naszych i zobaczymy: może dla nich też lepiej będzie szukać normalniejszego pracodawcy. A myślałem,że w północnej części Włoch jest inaczej...

 • swieta-panienka

  Oceniono 3 razy -3

  Żeby się nie okazało że pan dragowski skończy w klubie kokosa.
  Ma jeszcze 2 lata ważny kontrakt z Fiorentiną.
  Jeżeli nie ma zapisanej klauzuli odejścia, to nie jest ważne ile chcą inne kluby mu płacić.
  Jeżeli klauzulą odejścia jest zapisana w kontrakcie, to musi się znaleźć klub, który właściwa kwotę zapłaci.
  To, że nie doszli do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, oznacza że wypełnić trzeba stary.
  W razie próby buntu, powinien zostać odesłany do rezerw, albo drużyny juniorów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX