Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arkadiusz Milik przeklęty w polu karnym, Piotr Zieliński niewidoczny na boisku. Polacy krytykowani przez włoskie media

90 i 32 minuty rozegrali kolejno Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik w niedzielnym meczu Napoli z Chievo. Reprezentanci Polski nie zdołali dać zwycięstwa neapolitańskiemu zespołowi, który na własnym boisku zaliczył tylko bezbramkowy remis. Włoskie media dwóch 24-latków oceniły bardzo surowo.

Zieliński i Milik, podobnie jak wszyscy piłkarze Napoli, negatywnie zaskoczyli swoich kibiców. W meczu z Chievo byli bowiem zdecydowanym faworytem. O ile jednak oczekiwania zawiedli wszyscy, to najbardziej krytykowani byli właśnie Polacy.

Piotr Zieliński niewidoczny na boisku

- Spadek formy Zielińskiego martwi. W niczym nie przypomina zawodnika, który wyróżniał się na początku sezonu. W niedzielę był powolny i nie pokazał nic kreatywnego - napisał o grze Zielińskiego portal "Napoli Sport". Włoski Eurosport, który przyznał Zielińskiemu "szóstkę" w dziesięciostopniowej skali, także ocenił go negatywnie. - Zaczął od kilku dobrych zagrań, ale po przerwie zgasł i był niewidoczny - czytamy na łamach portalu.

Portal calcionapoli24.it przyznał pomocnikowi "5". Jego dziennikarze zaznaczyli, że gra reprezentanta Polski w pierwszym składzie była zaskoczeniem. Podkreślili również, że 24-latek nie pomagał drużynie i często tracił piłkę. - W pierwszej połowie grał słabo, w drugiej nie mógł odnaleźć się pomiędzy pomocą i obroną. Nie wpływał na kreowanie gry tak bardzo, jak oczekuje tego trener - zauważył portal.

Arkadiusz Milik przeklęty w polu karnym

Calcionapoli24.it równie słabo, jak Zielińskiego, oceniło tylko Adama Ounasa i Arkadiusza Milika, który na boisku pojawił się właśnie w miejsce Algierczyka. - Wszedł na boisko, ale nie miał piłki. Wydawało się, że jest przeklęty w polu karnym. Czekał na podania, ale te do niego nie docierały. Wiele razy mógł zachować się lepiej - napisał portal o występie polskiego napastnika.

- Nie zagroził bramce rywala i nie miał żadnego wpływu na mecz - zauważył Fox Sports, a napolisport.net dodał, że to głównie przez Polaka ofensywa Napoli w końcówce meczu wyglądała tak słabo

Więcej o:
Komentarze (3)
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński krytykowani przez włoskie media
Zaloguj się
 • d33mariusz

  Oceniono 1 raz 1

  Drewno którego nie sposób ociosac, wyrób polskiej myśli szkoleniowej która zatrzymała się w latach 80 tych i nadal tam tkwi. Pajace z ekstraklasy, przyjeżdżają na zachód i tam zderzają się ze ścianą. Zagrają kilka meczów a potem ława, tak kończy 95% tych sztywnych kołków. I wez tu chłopie buduj z tych trocin reprezentacje.

 • polak_maly_111

  Oceniono 3 razy 1

  No ekstraklasa ich powita z otwartymi ramionami wiec niech sie nie przejmuja

 • mixman240

  Oceniono 1 raz -1

  Spokojnie, obaj mają pewne miejsce w kabarecie Brzęczka, bo... bo tak! Kłopot mają jedynie polskie pismaki sportowe, które jeszcze niedawno dęły w tuby i pompowały balon, jak to cały Neapol nie może wyjść z podziwu nad wyczynami polskiego duetu 'fantazjonisty' i postrachu obrońców serie A.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX