Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wpadka hiszpańskiego dziennika. Do głowy Hazarda... dokleili ciało innej gwiazdy Realu Madryt

We wtorkowym wydaniu hiszpańskiego dziennika "AS" ukazani zostali piłkarze Realu Madryt podczas badań lekarskich. Czujne oko internautów szybko wychwyciło jednak manipulację, której dopuścił się grafik gazety.

We wtorek na okładce hiszpańskiego dziennika "AS" znalazło się zdjęcie z piłkarzami Realu Madryt podczas przeprowadzanych badań lekarskich, gdzie na pierwszym planie ukazany został Eden Hazard, nowa gwiazda "Królewskich". I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie manipulacja, której dopuścił się grafik, tworzący fotografię.

Zobacz wideo

Internauci bardzo szybko odkryli, że zdjęcie z będącym na pierwszym planie Edenem Hazardem zostało zmanipulowane. Do głowy Belga... doklejono ciało Karima Benzemy. Uwagę zwróciła nie tylko budowa ciała Francuza, ale także ułożenie przewodów potrzebnych do wykonania badania. Graficy tworzący okładkę dokleili jednak na prawej ręce Hazarda tatuaż.

Hazard wśród najdroższych piłkarzy świata

Hiszpanie w ten sposób chcieli ukryć "wakacyjną" formę Edena Hazarda, który po raz kolejny w przerwie między sezonami przytył kilka kilogramów. Belg, za którego Real Madryt zapłacił Chelsea 100 milionów euro, stając się jednym z najdroższych piłkarzy świata, do tej pory nie miał jednak problemów, aby na początku rozgrywek być ponownie w pełni przygotowanym do gry. W barwach "Królewskich" ma grać z numerem "7".