Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Eden Hazard oficjalnie zaprezentowany w Realu Madryt. "To było moje marzenie od dziecka" [WIDEO]

Eden Hazard został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Realu Madryt. Belg w czwartek przeszedł testy medyczne, po czym złożył podpis na umowie z "Królewskimi".

Eden Hazard podpisał z Realem Madryt pięcioletni kontrakt. Według pierwszych informacji Belg miał kosztować ok. 100 milionów euro, jednak informują media, po uwzględnieniu wszystkich bonusów, ta kwota może wzrosnąć do nawet 147 milionów. W czwartek przeszedł testy medyczne i po złożeniu podpisu na umowie został oficjalnie zaprezentowany.

Zobacz wideo

Podczas oficjalnej prezentacji przyznał, że od zawsze marzył, by występować na Santiago Bernabeu. - Mam ogromną chęć, by założył tę koszulkę i ją reprezentować. Chcę w niej w grać i zdobywać wiele trofeów. Moim marzeniem od dziecka było, żeby występować w Realu Madryt. Teraz tu jestem i czuję się bardzo szczęśliwy - powiedział Hazard.

Po oficjalnej części Belg wybiegł na murawę Santiago Bernabeu, gdzie w koszulce bez numeru mógł zaprezentować się kibicom zgromadzonym na trybunach stadionu. Fani "Królewskich" zareagowali ogromną wrzawą, gdy Hazard ucałował herb klubu, znajdujący się na koszulce.