Legia o krok od pierwszego z dwóch zapowiadanych transferów. Uzbek już w Warszawie

Jasur Jakszibojew jest już w Warszawie. Jeśli reprezentant Uzbekistanu pomyślnie przejdzie testy medyczne, podpisze kontrakt z Legią.

Czesław Michniewicz długo musiał czekać na transfery, ale wydaje się, że wreszcie ma podstawy do zadowolenia. Do Polski przyleciał Jasur Jakszibojew. Jeśli 23-latek pomyślnie przejdzie testy medyczne, podpisze kontrakt z Legią.

Zobacz wideo Legia jest oszczędna na rynku transferowym. "Musi czekać na okazje"

Legia o krok od sprowadzenia napastnika. To wicekról strzelców białoruskiej ekstraklasy

Mistrzowie Polski sprowadzają wicekróla strzelców białoruskiej ekstraklasy. Skrzydłowy zaczął 2020 rok w Energetiku-BGU Mińsk, a w drugiej połowie występował w Szachtiorze Soligorsk, który sensacyjnie zdobył mistrzostwo, kończąc dominację BATE Borysów. Do obu klubów był wypożyczany z najbardziej utytułowanym uzbeckiego zespołu Pakthatoru Taszkient, do którego wrócił po zakończeniu sezonu na Białorusi. W kadrze narodowej rozegrał trzy mecze.

Jakszibojew do Legii trafi na zasadzie transferu definitywnego. Niedługo do mistrzów Polski dołączyć ma też 28-letni stoper Artem Szabanow z Dynama Kijów. Jak podawał portal meczyki.pl, stołeczny klub wypożyczy go z opcją transferu definitywnego.

Więcej o: