Pierwszy gol Michała Pazdana w Turcji [WIDEO]

Michał Pazdan strzelił swojego pierwszego gola dla Ankaragucu, a jego drużyna zremisowała z Rizesporem 2:2 w 31. kolejce tureckiej Super Ligi.

Michał Pazdan trafił zimą do ligi tureckiej i od razu wywalczył miejsce w pierwszym składzie swojej drużyny. Polak zagrał już 11 meczów, ale dopiero teraz strzelił swojego pierwszego gola. W 85. minucie sobotniego meczu Pazdan doskonale odnalazł się po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i głową wpakował piłkę w tzw. bliższy słupek.

Pazdan wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 2:1, ale rywale w doliczonym czasie gry doprowadzili do remisu 2:2. Ankaragucu po 31. kolejce zajmuje 13. miejscu w lidze i jest niemal pewne utrzymania. Duża w tym zasługa m.in Pazdana, bo po jego przyjściu drużyna zaczęła grać dużo lepiej w defensywie.