Wisła Kraków nie zwalnia tempa! Planuje kolejny transfer

Wisła Kraków nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o transfery. Po pozyskaniu Vukana Savicevicia, "Biała Gwiazda" planuje już zakup kolejnego pomocnika, którym ma być David Tijanić, obecny zawodnik NK Triglav Kranj.
Zobacz wideo

W czwartek piłkarzem "Białej Gwiazdy" został Vukan Savicević. Jak informuje "Gazeta Krakowska", Wisła Kraków będzie chciała pozyskać następnego pomocnika, którym miałby zostać David Tijanić, grający obecnie w NK Triglav Kranj. Kontrakt Słoweńca z obecnym klubem kończy się za pół roku, co powinno ułatwić negocjacje pomiędzy działaczami.  

David Tijanić to 21-letni pomocnik, który od sierpnia 2017r. reprezentuje barwy NK Triglav Kranj. Młodzieżowy reprezentant Słowenii zagrał w tym sezonie w 18 meczach, zdobywając w nich dwie bramki i notując trzy asysty. Wisła liczy, że uda się go ściągnąć pod Wawel jeszcze w zimowym okienku transferowym.

Wisła Kraków wychodzi z zakrętu

Bieżące funkcjonowanie nie jest zagrożone. Ponad 8 mln złotych z około 12 potrzebnych na pokrycie licencyjnych zobowiązań finansowych już jest. Ze sprzedaży karnetów klub ma więcej niż zakładał. Wygląda na to, że Wisła Kraków dość płynnie wychodzi z ostrego zakrętu. Na prostej jednak nie jest, a przed nią możliwe wyboje, czyli sprzedaż akcji.

Więcej o: