Oglądaj transmisję z prezentacji nowego selekcjonera reprezentacji Polski [NA ŻYWO]

Po długich tygodniach oczekiwania kibice reprezentacji Polski w końcu doczekali się jasnego stanowiska ze strony prezesa PZPN Cezarego Kuleszy. W poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa, podczas której ogłoszone zostanie nazwisko nowego selekcjonera. Gdzie będzie można oglądać to wydarzenie?

Ostatnie tygodnie dla kibiców reprezentacji Polski były prawdziwym wyzwaniem. Najpierw Paulo Sousa niespodziewanie ogłosił chęć ustąpienia ze stanowiska, a następnie miejsce miała prawdziwa telenowela dotycząca jego następcy. W poniedziałek wszystko się jednak wyjaśni. Gdzie oglądać konferencję?

Zobacz wideo W co gra Kulesza? Na nowego selekcjonera reprezentacji Polski czekamy ponad miesiąc

Cezary Kulesza, nowy prezes PZPNMedia: Piszczek rezygnuje! A w PZPN "furia". Kulisy wyboru selekcjonera

Długi proces wyboru nowego selekcjonera

Przez dłuższy czas wydawało się, że wielki powrót na ławkę trenerską zaliczy Adam Nawałka. Według wielu medialnych doniesień to właśnie były selekcjoner miał podjąć się wyzwania związanego z pomyślnym przejściem baraży do mistrzostw świata w Katarze.

Później jednak sytuacja zaczęła się zmieniać. Gdy Andrij Szewczenko został zwolniony z włoskiej Genoi, to właśnie on był wskazywany jako główny faworyt do objęcia biało-czerwonych. Tym razem jednak na przeszkodzie ponoć stanęły dwie kwestie - wysokie wymagania finansowe Ukraińca, ale przede wszystkim brak jego porozumienia z Genoą w sprawie zapłaty ze przedwcześnie zakończoną umowę.

Gdzie obejrzeć konferencję nowego selekcjonera?

Gdy wydawało się, że ponownie to Nawałka będzie głównym faworytem do zastąpienia Paulo Sousy, w weekend nagle pojawiła się informacja, że nowym selekcjonerem reprezentacji Polski najpewniej zostanie Czesław Michniewicz, czyli były trener kadry do lat 21, a także menedżer Legii Warszawa.

Cezary Kulesza.Kulesza przeczy samemu sobie ws. nowego selekcjonera reprezentacji Polski

To, czy faktycznie Michniewicz poprowadzi biało-czerwonych w marcowych barażach wyjaśni się już w poniedziałek o godzinie 13:30. To właśnie wtedy rozpocznie się konferencja prasowa na Stadionie Narodowym z udziałem prezesa PZPNCezarego Kuleszy. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na oficjalnym koncie Łączy nas piłka na YouTube.

 
Więcej o: