Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Kamil Glik nie przyjedzie na zgrupowanie kadry. Kontuzja pachwiny jest zbyt poważna

Kamil Glik nie przyjedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski. Jeszcze niedawno zakładano, że obrońca Monaco pojawi się w Sopocie na konsultacji medycznej, ale po analizie wyników badań 30-latka sztab medyczny kadry zdecydował, że przylot piłkarza do Polski nie ma sensu.

Zawodnik AS Monaco nabawił się urazu podczas meczu Ligi Mistrzów z Club Brugge. Na kwadrans przed końcem spotkania po kopnięciu piłki położył się obok boiska, a chwilę później trener Thierry Henry podjął decyzję o zmianie. Okazało się, że Glik ma problemy z pachwiną. Na pechowe wieści szybko zareagował selekcjoner Jerzy Brzęczek, który w trybie rezerwowym powołał na zgrupowanie reprezentacji Polski w Sopocie stopera Thiago Cionka.

Reprezentacja Polski. Kamil Glik kontuzjowany. Znamy szczegóły

Według planu Glik miał się jednak pojawić w Sopocie na konsultacji medycznej u doktora Jacka Jaroszewskiego. Jak ustalił Sport.pl po analizie wyników badań sztab medyczny kadry zdecydował, że uraz jest zbyt poważny i nie ma sensu, aby Glik marnował czas na podróż. 30-latek pozostanie więc w Monako, gdzie dziś rozpocznie rehabilitację naciągniętej pachwiny.

Maciej Rybus wraca do gry! Ponad dwa miesiące przerwy Polaka

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ