Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski. Kamil Glik kontuzjowany. Znamy szczegóły

Kamil Glik doznał urazu przywodziciela (uszkodzenie II stopnia) - podał "Przegląd Sportowy". Ta kontuzja prawdopodobnie wyklucza Glika ze zgrupowania reprezentacji Polski.

Kamil Glik kontuzjowany

Była 75. minuta meczu. Kamil Glik wybił piłkę sprzed własnego pola karnego, a po chwili złapał się za nogę i podniósł rękę do góry, sygnalizując kontuzję. Lekarze Monaco błyskawicznie udzielili mu pomocy, ale od razu widać było, że uraz jest poważny.

Jak się okazało, uraz przywodziciela najprawdopodobniej wykluczy go z udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski na mecze z Czechami (towarzyski) i z Portugalią (Liga Narodów).

Reprezentacja Polski bez Glika?

- Kamil będzie potrzebował około dwóch-trzech tygodni, aby dojść do pełnej dyspozycji. Jak w większości takich przypadków, zawodnik stawi się w Polsce i jeszcze sprawdzimy, jaki jest jego stan zdrowia. Uszkodzenie II stopnia może oznaczać naderwanie przywodziciela. Jeśli jednak będzie to tylko naciągnięcie, jest mała szansa na występ z Portugalią - powiedział lekarz kadry Jacek Jaroszewski.

To ogromny problem dla Jerzego Brzęczka. Selekcjoner dodatkowo wysłał powołanie dla Thiago Cionka, co oznacza, że spośród środkowych obrońców gotowi do gry oprócz Cionka będą Jan Bednarek, Artur Jędrzejczyk i Marcin Kamiński.

Ekstraklasa. Lech Poznań rozważa zatrudnienie byłego selekcjonera reprezentacji Słowenii Matjaza Keka. Głównym kandydatem jest jednak Adam Nawałka

Ekstraklasa. Adam Nawałka w czwartek spotka się z szefami Lecha Poznań. Były selekcjoner decyzję o ewentualnej pracy na Bułgarskiej chce podjąć do końca tygodnia

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ