Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo nie zagra z Polską w Lidze Narodów

Jak informuje portugalski Record, Cristiano Ronaldo nie przyjedzie na październikowe i listopadowe mecze reprezentacji Portugalii. Oznacza to, że gwiazdor nie zagra m.in z Polską 11 października w Chorzowie.

Portugalskie media piszą, że Cristiano Ronaldo odbył rozmowę w trenerem kadry Fernando Santosem i prezesem federacji Fernando Gomesem, w czasie której panowie doszli do porozumienia w sprawie braku przyjazdu zawodnika na najbliższe zgrupowania reprezentacji.

Początkowo Ronaldo miał odpuścić tylko wrześniowe mecze kadry, ale teraz okazuje się, że zrezygnował także z kolejnych meczów. 

Ronaldo nadal chce pracować nad poprawą swojej formy piłkarskiej i przechodzić aklimatyzację w Turynie. Niestety, oznacza to również, że polscy kibice stracą możliwość oglądania Cristiano Ronaldo w meczu, który zostanie rozegrany na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 

Sam Ronaldo rywalizacji na Stadionie Śląskim dokładnie sprzed 12 lat prawdopodobnie nie wspomina dobrze. Na początku spotkania dosyć mocno zaatakował go Paweł Golański, a przez resztę meczu był znakomicie powstrzymywany przez Grzegorza Bronowickiego. Wówczas reprezentacja Leo Beenhakera wygrała z Portugalią (2:1). 

Liga Mistrzów. Monaco? Katastrofalne. A Kamil Glik? "Patologia, próba wyrządzenia krzywdy z premedytacją"

Liga Mistrzów. Piszczek bliski asysty, Glik spowodował karnego. Borussia Dortmund ograła AS Monaco

Napoli - Liverpool. Liverpool zginął od swojej własnej broni. Po golu w końcówce meczu

Liga Mistrzów. Tottenham - FC Barcelona. Marco Veratti? Xavi? Nie! To Arthur Melo

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ