El. MŚ 2014. Drwiny ze Szpakowskiego. "Komentarz ze Skype'a"

TVP znów stała się ofiarą drwin ze strony kibiców na Twitterze. Nie dość, że stacja pokazała tylko pół polskiego hymnu, to komentarz Dariusza Szpakowskiego pozostawia wiele do życzenia. "Szpakowski komentuje mecz przez Skype'a" - pisali o meczu kibice na Twitterze.

Kibice na Twitterze po raz kolejny nie mieli litości dla TVP, która nie popisała się przy realizacji meczu Polska - Ukraina. Transmisja rozpoczęła się już po hymnach narodowych, a komentarz w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego pozostawiał wiele do życzenia. Głos komentatora TVP był przytłumiony, a momentami w ogóle nie było go słychać.

"Technologia wkracza odważnie do TVP. Szpakowski komentuje mecz przez Skype'a" - pisze na Twitterze @pprcki . "Jusko ze stanowiska na trybunach, Szpak z murawy, a mikrofon jeden" - dodał @ptysz . "Łącza, przez które mówi Szpak, pamiętają chyba lata świetności RWPG" - pisze @gkaczmarek .

Polska - Ukraina to nie pierwszy mecz, w którym komentarza Szpakowskiego jest jednym z głównych tematów. Już podczas wcześniejszych meczów popularny był hashtag #Szpaki, pod którym zbierano najzabawniejsze wpadki komentatora TVP.

Sprawę na Twitterze skomentował też były piłkarz Korony Kielce i Legii Warszawa, Aleksandar Vuković: - Szpaku z piwnicy komentuje!?

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone

Więcej o: