Pedro Tiba może odejść z Lecha Poznań. Ma ofertę z innego klubu ekstraklasy

Jagiellonia Białystok jest zainteresowana Pedro Tibą - poinformował portal Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl. Klub z Podlasia złożył już nawet ofertę za zawodnika Lecha Poznań, ale ma on zbyt wysokie wymagania finansowe.

Pomimo dobrych wyników całej drużyny Lecha Poznań, Pedro Tiba zdecydowanie nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. Portugalczyk rozegrał w ekstraklasie 25 spotkań, w których zdobył jedną bramkę i zaliczył jedną asystę. W rundzie wiosennej jego pozycja w zespole Macieja Skorży znacząco osłabła, dlatego większość meczów rozpoczynał na ławce rezerwowych. 

Zobacz wideo Vuković nie może narzekać na brak ofert. "Z odbieraniem telefonu nie mam problemu"

Pedro Tiba zostanie w ekstraklasie? "Pojawiła się oferta"

Słaby sezon w wykonaniu Pedro Tiby sprawił, że pojawiło się sporo plotek na temat jego przyszłości. Wiele wskazuje na to, że Portugalczyk będzie się musiał pożegnać z Lechem Poznań już tego lata. A na brak zainteresowania, także ze strony polskich klubów, nie może narzekać. 

Z najnowszych informacji przekazanych przez portal Meczyki.pl wynika, że poważnie zainteresowany sprowadzeniem 33-letniego pomocnika jest jeden z klubów ekstraklasy. - Pedro Tiba dostał propozycję z Jagiellonii Białystok. Pojawiła się ta oferta, ale Portugalczyk ma wysokie wymagania finansowe - zdradził Tomasz Włodarczyk w programie "Okno Transferowe".

 

 Pomimo sporego zainteresowania wciąż istnieje szansa, że Tiba zostanie w Lechu. - Na ten moment jest opcja, że w przypadku gry w europejskich pucharach zostanie w Poznaniu na rok, ale druga, bardziej realna, możliwość to powrót do Portugalii - usłyszeliśmy w programie. Ostateczne decyzje ws. przyszłości Portugalczyka zapadną jednak dopiero po zakończeniu sezonu. 

Więcej o: