Nie zgadniecie, kim jest sobowtór Roberta Lewandowskiego. Hit nad hity

W mediach często można spotkać różnego rodzaju zestawienia, pokazujące podobieństwo sportowców do znanych postaci z show-biznesu. Okazuje się, że Robert Lewandowski również ma swojego sobowtóra. I to jakiego!

Przerwa w rozgrywkach Bundesligi sprawiła, że w sieci w kontekście Roberta Lewandowskiego nie pojawiają się kolejne wiadomości o strzelonych bramkach czy pobitych rekordach. Popularność zdobyło jednak porównanie go do znanego aktora, który wyglądem bardzo przypomina kapitana reprezentacji Polski.

Zobacz wideo Jest reakcja naczelnego "France Football" ws. Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski ma sobowtóra?

Na amerykańskim profilu Bayernu Monachium na Twitterze pojawiło się zdjęcie popularnego aktora Hugh Jackmana. Jego fryzura sprawiła, że bardzo szybko dostrzeżono podobieństwo między nim a Robertem Lewandowskim.

Obok zdjęcia przedstawiającego popularnego aktora pojawił się również żartobliwy dopisek, że rozpoczęto już nagrania do filmu "Robert Lewandowski",  w którym główną rolę miałby zagrać właśnie Hugh Jackman.

53-latek jest znany na całym świecie dzięki wielu znakomitym kreacjom filmowym, z których najpopularniejsze to "Kod dostępu", "X-Man" czy "Wolverine". Zamieszczone na Twitterze zdjęcie pokazuje, że jego podobieństwo do Lewandowskiego jest uderzające.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.