Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Czekają nas bankructwa. Piłka nożna już nigdy nie będzie taka sama" [SEKCJA PIŁKARSKA #39]

Co z piłką nożną w czasach pandemii koronawirusa? Jakie decyzje podejmie UEFA we wtorek, czy przełożenie Euro 2020 jest nieuniknione i co z ekstraklasą? Jak na lata może zmienić się futbol? Gośćmi Sekcji Piłkarskiej byli Marcin Animucki (prezes spółki Ekstraklasa) i Łukasz Wachowski (Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN). Program prowadzili Paweł Wilkowicz i Michał Gąsiorowski. Zobacz program w poniższym materiale wideo!
Zobacz wideo Oglądaj Sekcję Piłkarską!

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (25)
"Czekają nas bankructwa. Piłka nożna już nigdy nie będzie taka sama" [SEKCJA PIŁKARSKA #39]
Zaloguj się
 • wichura

  Oceniono 10 razy 10

  Tego było trzeba! Dość:
  - tygodniówki dla pół-analfabety, przekraczającej roczną pensję nauczyciela,
  - transferów "młodych obiecujących" po 100 mln euro,
  - transferów małoletnich piłkarzy, z ukrytą kasą dla rodziców (takie współczesne niewolnictwo),
  - sytuacji, że wpływy ze sprzedaży koszulek są ważniejsze od wyników sportowych,
  - "Gran Derbi" co dwa tygodnie.
  Tylko, czy tak się stanie? Obawiam się, że kryzys i tak najbardziej dotknie średniaków. Bogaci przeżyją (na kredyt), biedni i tak są biedni (i potrafią z tym żyć), a kluby mające zrównoważone budżety będą miały gigantyczne problemy, gdy coś się posypie...

 • nowyemeryt

  Oceniono 8 razy 8

  Paradoksalnie, ta epidemia daje szanse na zreformowanie piłki noznej
  i ustanowienie rozsądnych reguł finansowych, więcej na inwestycje i szkolenie,
  dużo mniej na pensje piłkarzy.

 • 31.februarius

  Oceniono 12 razy 8

  Najwyższy czas, rozgonić w π**u tę bandę milonero-analfabetów!!!

 • boromir195419

  Oceniono 6 razy 6

  fajny tytuł . My też nie będziemy tacy sami . CO DO ZAROBKÓW . Nikomu nie zazdroszczę ale przeciętny ... nawet przygłupi kopacz zarabia więcej niż uczony któty pół życia studioeał i działa zwykle dla dobra ludzkości KAOPSCZ POZA ROZRYWKĄ NIE WNOSI NIC !!! Powinno się też ograniczyć maksymalny majątek . powinien nie przekraczać miliarda w gotówce oraz nieruchomości . Po co komu więcej . Pazernosc najbogatszych to przyczyna konfliktów między narodami .

 • thousand111

  Oceniono 5 razy 5

  Jak przez dekady to był jeden wielki nasion spekulacyjny, to w końcu przyszła kryska na matyska.

 • gregorecny

  Oceniono 4 razy 4

  To bez znaczenia dla kibica, futbol nie zginie bo to prosta gra. Znajdzie się zawsze 22 piłkarzy do gry za kilkukrotnie niższą stawkę.

 • Paweł Szymkowiak

  Oceniono 4 razy 4

  Sorry, ale nie može być takiej dysproporcji na świecie. Bez małych nie będzie wielkich. Dzięki tej pandemii wiele rzeczy normalnieje. Choćby jakość powietrza. Małe kluby sobie poradzą, bo operują małymi sumami. To wielkie ponad miarę będą miały kłopoty. Bardzo dobrze. Miałam dość tego klubu wzajemnej adoracji tylko dla bogaczy pt. Champions League. Mam też dość buchmacherów wpływających na wyniki spotkań. Niech sobie teraz obstawiają ile ludzi kopnie w kalendarz danego i czy to będzie liczba parzysta czy nieparzysta. Jeśli wymrą biedni, to bogacze będą musieli zakasać rękawy. Nareszcie każdy będzie robił na siebie, a nie masa ludzi na jednego. Może fantazjuję ale pojawiła się nadzieja. Śmierć nie jest taka zła ani straszna, gorsze jest niewolnictwo i wyzysk i życie w świadomości bycia nieustannie oszukiwanym.

 • orangen

  Oceniono 3 razy 3

  Bankructwa klubów, do których i tak dokładają samorządy odświeży obraz piłki np w Polsce. Spadną do niższych lig i rozpoczną budowanie biznesu na normalnych podstawach, a nie na milionowych dotacjach vide WKS Śląsk we Wrocławiu.

 • zbibal76

  Oceniono 3 razy 3

  kluby jak kluby ale zakłady produkujące dla piłkarzy żel do włosów padną....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX