Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Teraz liga będzie biała": hiszpańskie media po porażce Barcelony

"Barcelona zacina się w Pampelunie", "Teraz liga będzie biała" - to tylko niektóre z tytułów w najważniejszych hiszpańskich mediach: El Pais, Marca, As - hiszpańska prasa jest zszokowana porażką Barcelony z Osasuną i i wieszczy koniec katalońskiej hegemonii w Primera Division
Marca Marca Marca

Marca: ta liga blaknie

Madrycka "Marca" reaguje na porażkę Barcelony tytułem: "Esta Liga se tiñe de blanco" co można przetłumaczyć jako: liga staje się biała, a co jest oczywistym nawiązaniem do rosnącej przewagi Realu nad Barceloną - jeśli Królewscy pokonają jutro Levante wyprzedzą Barcelonę. już o 10 punktów.

As As As

As: Osasunazo

"Osasunazo" krzyczy wielki tytuł "Asa" okraszony zdjęciem smutnego Leo Messiego schodzącego z boiska. Tytuł jest grą słów: "asesino" to po hiszpańsku zabójca. Portal jednego z dwóch największych hiszpańskich dzienników sportowych przyznaje też: "Pique miał rację. Ta liga będzie bardzo długa".

Sport.es Sport.es

Sport.es: Barcelona zamrożona w Pampelunie

Barceloński "Sport" pisze, że Barcelona otrzymała od Osasuny "kubeł lodowatej wody". Podkreśla też, że Guardiola podejmował dyskusyjne rozwiązania kadrowe.

El Pais El Pais El Pais

El Pais: Barcelona zacina się w Pampelunie

Sportowe strony największego hiszpańskiego dziennika zwracają uwagę na wahania formy Barcelony w meczu z Osasuną i podkreśla, że drużyna Guardioli nie dała z siebie wszystkiego i zagrała bardzo słabo. "Teraz losy mistrzostwa Barcelony zależą od łaski Madrytu" - pisze dziennik.