Anna Lewandowska zakończyła spekulacje na temat drugiej ciąży. Jej figura robi wrażenie

Anna Lewandowska oraz Robert Lewandowski tuż po mundialu wybrali się na wakacje, by odpocząć od mundialowego zgiełku. Od jakiegoś czasu media spekulowały o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej, ona jednak rozwiała wszystkie wątpliwości jednym zdjęciem z plaży.

Robert Lewandowski w końcu pokazał zdjęcie z wakacji

Mundial 2018: Reprezentacja Polski

Występ Polaków na Mistrzostwach Świata nie należał do udanych. Był to trudny czas zarówno dla piłkarzy, jak i ich żon, które z całych sił wspierały ukochanych po porażce. Po powrocie z Rosji, reprezentanci Polski (w tym Robert Lewandowski) udali się z rodzinami na wakacje w różne zakątki świata. Anna Lewandowska regularnie publikuje zdjęcia z wyjazdu na swoim Instagramie, jednak do tej pory nie zdradzili nazwy miejsca, do którego się wybrali.

 

Kolejny obóz Ani Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś trwa, ale to co zrobiła mała Klara zszokowało wszystkich

Anna Lewandowska w drugiej ciąży?

Jakiś czas temu, w mediach, pojawiły się spekulacje na temat ciąży Anny Lewandowskiej. Wszystko za sprawą zdjęć publikowanych przez żonę Roberta Lewandowskiego. Media, uczulone pierwszą ciążą WAG momentalnie zauważyły, że trenerka w czasie wakacji nie pokazuje swojego brzucha, co wzbudziło podejrzenia dotyczące ciąży. Na zdjęcie rozwiewające wszelkie wątpliwości nie trzeba było długo czekać. Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, które ewidentnie zaprzecza wszelkim spekulacjom na temat jej rzekomej ciąży. Sylwetka żony Roberta Lewandowskiego prezentuje się znakomicie, a jej umięśniony i płaski brzuch robi wrażenie!

Anna Lewandowska zakończyła spekulacje na temat drugiej ciążyAnna Lewandowska zakończyła spekulacje na temat drugiej ciąży www.instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska tak relaksuje się na wakacjach po mundialu. Trening na plaży, joga i zdrowe jedzenie

Anna Lewandowska podczas wakacji oczyszcza się z negatywnych emocji

Żona Roberta Lewandowskiego nie odpuszcza treningów nawet na wakacjach. Podczas urlopu postawiła jednak na nieco spokojniejsze ćwiczenia niż zazwyczaj. 

Poranna joga. Woda z cytryną. Wdech i wydech. Oddech pomaga rozluźnić Twoje ciało, jak i umysł, osiągnąć poczucie spokoju, pomaga w koncentracji, oczyszcza z negatywnych emocji, niweluje toksyczne myśli. Wdech i wydech... Miłego dnia kochani. Wdzięczność - napisała na Instagramie.
 
Więcej o: