UFC. Dana White: Andrade absolutnie będzie następna dla Jędrzejczyk

Po gali UFC FIght Night 104 w Houston, prezydent UFC został zapytany o Jessicę Andrade jako kolejną pretendentkę do pasa wagi słomkowej. Jak podaje portal Sherdog.com na podstawie wywiadu dla Fox Sports 1, Dana White nie ma złudzeń, że taka walka się odbędzie.

- Spodziewam się, że Joanna będzie następna, to jest jedyna walka jaka ma sens. Będę trenować najciężej jak potrafię, i obiecuję fanom niesamowite show - powiedziała Andrade

- Absolutnie (Andrade jest następna) - powiedział Dana White i dodał: - Kiedy widzisz jak ona dziś walczyła, wyobraź sobie je obie gotowe do walki, to będzie bezwzględna wojna. Ta walka przysporzy zabawy.

Jessica Andrade (16-5) pokonała pewnie na punkty zeszłej nocy Angelę Hill (6-3), notując tym samym 3 zwycięstwo z rzędu i 7 w UFC. Jej poprzednie ofiary to znana Joannie Jessica Penne (12-4) i przymierzana niegdyś do Polki Joanne Calderwood (11-2). Joanna Jędrzejczyk jest niepokonana w swojej karierze MMA, i tym samym niepokonana w UFC. Walka z Andrade będzie jej piątą obroną mistrzowskiego pasa. Nie znamy szczegółów odnośnie gali i daty walki, ale prawdopodobnie będzie to kwiecień.

Więcej o MMA przeczytasz na InTheCage.pl

Zobacz wideo
Więcej o: