Boks. Joe DeGuardia zapowiada emocje

Już 15 lipca po raz kolejny wielkich emocji dostarczy nam "Wściekły Byk". Walka Pawła Wolaka (29-1, 19 KO) z Delvinem Rodriguezem (25-5-2, 14 KO) będzie pokazywana na żywo w niekodowanej i bardzo popularnej w Ameryce telewizji ESPN. 31-letni pięściarz z Dominikany stanie przed szansą przejęcia bardzo wysokich (WBO #3, WBA #6, IBF #8, WBC #11) miejsc rankingowych o dwa lata młodszego Polaka.

- Ta walka ma potencjał, aby stać się kandydatem do walki roku. W ringu spotka się dwóch wojowników, których pojedynki zawsze przynoszą ogromne emocje. Dla jednego i drugiego, nadchodząca walka jest niezmiernie ważna. Będę dążyć do zwycięstwa, czeka nas prawdziwa wojna - zapewnia Joe DeGuardia , promotor grupy Star Boxing.

- Dziękuję Delvinowi, za to że podjął się walki ze mną. To będzie twardy pojedynek, pełen akcji. Oczekuję, że mój przeciwnik będzie świetnie przygotowany i da w ringu z siebie wszystko. Ci którzy wydadzą swoje pieniądze na bilety, nie wyjdą zawiedzeni. Ta walka to kolejny krok w drodze do celu jaki sobie postawiłem, a jest nim zdobycie tytułu mistrza świata do końca 2011 roku - powiedział "Wściekły Byk".

- Jest podekscytowany daną mi szansą, chce okazać na co mnie stać w mojej dywizji. Pracuję z nowym zespołem ludzi, dzięki którym czuję się najmocniejszy w całej mojej karierze. 15 lipca bokserski świat i Paweł Wolak zobaczą silniejszego i szybszego Rodrigueza - zapewnił pięściarz promowany przez Star Boxing.

Więcej o boksie na bokser.org ?

Więcej o: