Robert Kubica siądzie do rozmów o przyszłym sezonie. Znamy zespół? [F1 Sport #10]

Robert Kubica zanotował najlepszy wynik w sezonie, ale Polak znów nie był zadowolony. Jeszcze gorzej od Williamsa wypadli kierowcy Haasa, którzy sami wyeliminowali się z wyścigu. Gunther Steiner wpadł w furię, bo Haas ma ogromne problemy także ze swoim sponsorem. Robert Kubica zapowiada, że już w sierpniu siadzie do rozmów o przyszłym sezonie, a dyrektor Haasa ciepło wypowiada się o Polaku. Wszystko składa się zatem w jedną całość i być może to Haas będzie przyszłym miejscem pracy Polaka. Sam wyścig na Silverstone dostarczył ogrom pozytywnych emocji. Na kolejny odcinek F1 Sport zapraszają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix o 12.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix od godz. 12:00 w serwisie Sport.pl.

Inne odcinki:

Robert Kubica wybuchł po fatalnym wyścigu. Szef Mercedesa: Jestem Polakiem, dlaczego miałbym nie wspierać Kubicy? [F1 Sport #9]

Williams czeka na lepsze czasy. Kubica w tym elemencie zawstydza Russella i resztę kierowców [F1 Sport #8]

Dziecinada Sebastiana Vettela, ale legendy go bronią. Zaskakujące słowa inżyniera Williamsa. Kubica nie miał szans [F1 Sport #7]

Więcej o:
Copyright © Agora SA