Robert Kubica wybuchł po fatalnym wyścigu. Szef Mercedesa: Jestem Polakiem, dlaczego miałbym nie wspierać Kubicy? [F1 Sport #9]

W Austrii przerwana została dominacja Mercedesa w tym sezonie, a pierwszym któremu to się udało był Max Verstappen, który wyszarpał zwycięstwo z rąk Leclerca. Dużo emocji dostarczyły dyskusje sędziów na temat ewentualnej kary. Niestety fatalnie wypadł Robert Kubica, któremu po wyścigu puściły nawet nerwy. Polak wybuchł po pytaniu zagranicznego o to, czy dokończy sezon w Williamsie. Do plotek o słabszym silniku dla Polaka odniósł się także sam szef Mercedesa - Totto Wolf. - Naprawdę. Polak jak ja - ja jestem Polakiem, więc dlaczego miałbym nie wspierać Kubicy? - mówił po wyścigu.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, po każdym weekendzie Grand Prix o 12.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix.

Inne odcinki:

Williams czeka na lepsze czasy. Kubica w tym elemencie zawstydza Russella i resztę kierowców [F1 Sport #8]

Dziecinada Sebastiana Vettela, ale legendy go bronią. Zaskakujące słowa inżyniera Williamsa. Kubica nie miał szans [F1 Sport #7]

Robert Kubica zaskoczył ekspertów. Polak stracił szanse przez przez błąd inżynierów Williamsa? [F1 Sport #6]

Więcej o: