Williams czeka na lepsze czasy. Kubica w tym elemencie zawstydza Russella i resztę kierowców [F1 Sport #8]

Polacy mają chwilę radości, bo Kubica wreszcie pokonał Russella. Cieszyć może też to, że z każdą sesją Kubica poprawiał swoje czasy i rozwijał bolid, czyli robił coś, co umie najlepiej. Do tej pory nie było to takie oczywiste, bo bolidu po prostu nie dało się poprawiać. Był zbyt czuły na zmiany np. temperatury. Williams był także znakomity w alei serwisowej i Williams jest coraz bliżej rekordu świata w czasie zmiany opon. W tym elemencie Kubica zawstydza Russella, a przecież mechanicy w Williamsie są ci sami. Russell rywalizację z Polakiem traktuje jednak z wielkim podekscytowaniem i olbrzymią zawziętością. Kubica - zupełnie inaczej. Niepokoić może za to świetna forma Latifiego, który jest krok od F1. O tym i wielu innych kwestiach opowiadają Michał Gąsiorowski i Piotr Majchrzak.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, po każdym weekendzie Grand Prix o 12.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix.

Ostatnie odcinki:

Dziecinada Sebastiana Vettela, ale legendy go bronią. Kubica nie miał szans [F1 Sport #7]

Robert Kubica zaskoczył ekspertów. Polak stracił szanse przez przez błąd inżynierów Williamsa? [F1 Sport #6]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.