Dziecinada Sebastiana Vettela, ale legendy go bronią. Zaskakujące słowa inżyniera Williamsa. Kubica nie miał szans [F1 Sport #7]

Sebastian Vettel przegrał wyścig przez karę doliczenia pięciu sekund do jego rezultatu. To pozwoliło na kolejne zwycięstwo Hamiltona, a Vettel po wyścigu niemal wyszedł z siebie i pokazał wielką złość. Niektórzy jego zachowanie nazwali dziecinadą, ale legendy F1 uważają, że kara była niesłuszna. Niestety Kubica dojechał na ostatnim miejscu, a przez cały weekend jego bolid nie dał nam nawet promyka nadziei. Jego strata do Russella była wręcz szokująca, a słowa głównego inżyniera można nazwać lekkim żartem.
Zobacz wideo

F1 Sport jest omówieniem wydarzeń weekendowych zawodów Grand Prix Formuły 1. W programie pojawi się kilka stałych punktów, m.in. "Zawiłości F1” (autorski felieton o regulaminie i technicznych aspektach tego sportu) i "Lewis rozrabiaka” (o Lewisie Hamiltonie). Nowe odcinki "F1 Sport" oglądać będzie można co dwa tygodnie, po każdym weekendzie Grand Prix o 12.

Program prowadzą dziennikarze Sport.pl: Michał Gąsiorowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komentatorów Formuły 1 oraz Piotr Majchrzak, który dotychczas prowadził m.in. autorski program w czasie igrzysk olimpijskich „Majchrzak w Punkt K”, a teraz skupi się na tajnikach Formuły 1.

Nowe odcinki fani wyścigów będą mogli oglądać co dwa tygodnie – we wtorki po każdym weekendzie Grand Prix.

***

  1. PIERWSZY ODCINEK PROGRAMU "F1 SPORT"
  2. DRUGI ODCINEK PROGRAMU "F1 SPORT"
  3. TRZECI ODCINEK PROGRAMU "F1 SPORT"
  4. CZWARTY ODCINEK PROGRAMU "F1 SPORT"
  5. PIĄTY ODCINEK PROGRAMU "F1 SPORT"
  6. SZÓSTY ODCINEK PROGRAMU "F1 SPORT"
Więcej o: