Grand Prix Hiszpanii. Gdzie oglądać zmagania na torze Circuit de Barcelona-Catalunya? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 12.05

Przed nami piąta odsłona tegorocznego cyklu Grand Prix. W niedzielnym wyścigu na torze Circuit de Barcelona-Catalunya Robert Kubica wystartuje z 17. pola startowego. Gdzie oglądać GP Hiszpanii?

Sobotnie kwalifikacje Robert Kubica ukończył na ostatnim 20. miejscu, jednak do wyścigu o Grand Prix Hiszpanii przystąpi z 17. pozycji startowej. Wszystko przez kary, jakie zostały nałożone na partnera polskiego kierowcy w teamu Williams - George'a Russella (przystąpi do wyścigu z 19. pozycji), Nico Hulkenberga z Reanult (wystartuje z alei serwisowej) oraz Antonio Giovinazziego z Alfa Romeo Racing-Ferrari. Brytyjczyk otrzymał karę przesunięcia o 5 pozycji startowych za wymianę skrzyni biegów po wypadku, który przydarzył się kierowcy Williamsa w trzecim treningu. Z kolei ekipa Renault złamała zasady parku zamkniętego zmieniając specyfikację bolidu Hulkenberga w trakcie kwalifikacji.

Z pole position wyścig o GP Hiszpanii rozpocznie Valtteri Bottas (Mercedes). Drugi w kwalifikacjach był Lewis Hamilton (Mercedes), a trzeci czas osiągnął Sebastian Vettel (Ferrari). Rok temu w hiszpańskim wyścigu triumfował Hamilton.

Zobacz wideo

Grand Prix Hiszpanii 2019. Gdzie oglądać poczynania Roberta Kubicy? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV wyścigu o GP Hiszpanii przeprowadzą: Eleven Sports 1 oraz TVP Sport (od 45. minuty zawodów). W Internecie zmagania na torze Circuit de Barcelona-Catalunya obejrzymy na stronach: elevensports.pl i sport.tvp.pl, w aplikacjach: Eleven Sports 1 i TVP Sport oraz na platformach: Ipla, Player.pl, WP Pilot i NC+GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio - godz. 14:10 (Eleven Sports 1, elevensports.pl, aplikacja Eleven Sports); 15:00 (TVP Sport)

Wyścig o GP Hiszpanii - godz. 15:05 (Eleven Sports 1, elevensports.pl, aplikacja Eleven Sports). Transmisja w TVP Sport rozpocznie się o godz. 15:55.

Więcej o: