Żużlowiec Kenni Larsen postrzelony! Jest w stanie śpiączki

Kenni Larsen, żużlowiec Falubazu Zielona Góra, przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej. Duńczyk podczas zabawy z bronią został postrzelony przez swojego mechanika.

Dziś z zielonogórskim klubem skontaktowała się mama Kenniego, która poinformowała o nieszczęśliwym wypadku jaki miał miejsce w dniu wczorajszym. W jego efekcie zawodnik Falubazu trafił do szpitala z raną postrzałową głowy i został przez lekarzy wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej - czytamy na oficjalnej stronie Falubazu.

Sportowiec miał zostać postrzelony przez swojego mechanika. - Panowie byli w ogrodzie, mieli ze sobą broń, nie wiemy jednak jakiego rodzaju, wygłupiali się i wtedy doszło do tego zdarzenia. Mama Larsena nie potrafiła nam jednak tego wszystkiego dokładnie wytłumaczyć. Pewne jest to, że mechanika zabrała policja, a nasz zawodnik jest teraz w szpitalu, znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej i za dwa dni ma być wybudzany. Nie wiemy co o tym myśleć. Sportowo Larsen nie wyglądał ostatnio za dobrze, ale poza tym był w dobrej dyspozycji. Jak się ostatnio widzieliśmy był pogodny i zadowolony - mówi rzecznik prasowy klubu cytowany przez "Przegląd Sportowy".

Duńczyk w barwach Falubazu jeździ od 2016 roku. Jego największym sukcesem w karierze jest srebrny medal drużynowych mistrzostw świata juniorów (2009 rok) oraz brązowy medal mistrzostw Europy par (2012).

Zobacz wideo

Pelé, Salvador Dali, David Bowie i... Hannibal Lecter, czyli kiedy futbol spotyka street art [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Agora SA