Dwuletnia córka Sereny Williams została właścicielką klubu! Najmłodszą w historii

Alexis Olympia Ohanian, dwuletnia córka Sereny Williams została najmłodszą współwłaścicielką klubu w historii. Jej matka zaangażowała ją w założenie nowego klubu piłkarskiego kobiet w Los Angeles i poinformowała o tym na Instagramie córki.

Córka wybitnej tenisistki, Sereny Williams, Alexis Olympia Ohanian stała się niedawno właścicielką klubu piłkarskiego w Los Angeles. National Women's Soccer League, czyli amerykańska liga piłkarska kobiet rozszerzy liczbę klubów do 11 w 2022 roku. Wtedy jej częścią stanie się projekt na razie nazywany jako Angels City, a wspierany właśnie przez Williams i jej córkę, a także m.in. aktorkę Natalie Portman. 

Zobacz wideo Juventus - Lazio 2:1. Interwencja Szczęsnego [ELEVEN SPORTS]

Dwuletnia córka Sereny Williams właścicielką klubu piłkarskiego w Los Angeles!

Zaistnienie klubu Angels City oznacza, że profesjonalna piłka nożna kobiet pojawi się w Kalifornii po raz pierwszy od dekady. W skład inwestorów drużyny wchodzą kolejne gwiazdy Hollywood, a według mediów lista ma się sukcesywnie powiększać przez kolejne miesiące. 

 

Alexis Olympia Ohanian ma tylko dwa lata, a Serena Williams już mocno zajęła się jej wizerunkiem w internecie. Córka tenisistki ma swój własny profil na Instagramie, gdzie zamieszczane są głównie jej zdjęcia z matką. Obserwuje go już 600 tysięcy osób. 

Przeczytaj także:

Więcej o: