Victor chce do Lechii Gdańsk

Menedżer 33-letniego Victora Sancheza del Amo polecił swojego podopiecznego gdańskiemu klubowi. CV piłkarza wygląda imponująco. To wychowanek Realu Madryt, z którym, choć nie odegrał dużej roli, wygrał w 1998 roku Ligę Mistrzów

Mięciel: Lechia niejedyną opcją ?

W drużynie Realu panowała duża konkurencja, dlatego Victor przeniósł się do Deportivo La Coruna. Przeprowadzka wyszła mu na dobre, bo z Deportivo świętował zdobycie mistrzostwa i pucharu Hiszpanii. Pod koniec 2006 roku zaczęły go trapić kontuzje przez co Deportivo nie przedłużyło z nim kontraktu, a potem nie udało mu się zrobić kariery w Panathinaikosie Ateny. Także epizod w II-ligowym Elche okazał się niepowodzeniem, a przez ostatni sezon ośmiokrotny reprezentant Hiszpanii w ogóle nie grał.

- I to jest problem, bo nie wiemy, w jakiej jest dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę, że gdyby był w świetnej formie, to pewnie by się do nas nie zgłosił - przyznaje dyrektor sportowy Lechii Radosław Michalski. - Z drugiej strony aż nie wypada nie rozpatrzyć oferty od zawodnika, który może pochwalić się tyloma sukcesami - dodaje Michalski. Victor może grać na pozycji ofensywnego pomocnika a właśnie pozyskanie takiego zawodnika jest jednym z transferowych priorytetów Lechii.

Spadek Górnika koszmarem Ruchu ?

Więcej o: