Prezes GKS-u Tychy: Rośnie kolejne pokolenie kibiców

Głośni są nie tylko w szkole. Doskonale słychać ich także na stadionie. W Tychach powstał sektor rodzinny.

W Tychach kiedy rodzice chcą spokojnie oglądać mecz, to dzieci trafiają pod opiekę zawodowych animatorów. Najmłodsi mogą w tym czasie rysować, lepić z plasteliny, wykonywać prace ze styropianu, kolorować czy malować na sztalugach. Animatorzy na każdym meczu przygotowują dla dzieci różne gry i zabawy. Ponadto każdy, kto chce poczuć się jak prawdziwy fan GKS-u może liczyć na pomalowanie twarzy w barwach tyskiego klubu. Częstym gościem sektora jest także maskotka GKS-u Tychy- "Tysek". Na kolejnych meczach specjalnymi gośćmi będą również piłkarze.

- Rośnie nam kolejne pokolenie kibiców. Już od najmłodszych lat chcemy zachęcać do identyfikowania się z GKS-em Tychy. Na Stadion Miejski Tychy bardzo chętnie przychodzą całe rodziny, które w specjalnie wyznaczonym dla nich sektorze rodzinnym mogą dopingować i wspierać nasz zespół. Specjalnie dla nich przez cały czas trwania meczu przygotowaliśmy całą masę atrakcji - mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Kolejna okazja do odwiedzin sektora rodzinnego już w najbliższą niedzielę, gdy GKS zagra z Chojniczanką. Początek spotkania o godzinie 18.