Pekin 2022. Takich transmisji igrzysk jeszcze nie było

Igrzyska olimpijskie to jeden z ulubionych okresów każdego fana sportu. Na arenach w Pekinie najlepsi sportowcy na świecie staną do rywalizacji o olimpijskie złoto. Każde zawody można obejrzeć z polskim komentarzem w Playerze i na kanałach Eurosportu.

Wszystkie transmisje w Eurosport

Eurosport naprawdę solidnie przygotował się do igrzysk w Pekinie, przedstawiając najszerszą ofertę w Polsce. Kibice mogą oglądać sportowców na dwóch głównych antenach Eurosportu, w trzech kanałach dodatkowych oraz na kanale z rozdzielczością 4K.

Kanał zaplanował dla widzów aż 850 godzin transmisji, niemal wszystkie z polskim komentarzem. Co ciekawe, zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych m.in. takich jak wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, które sprawiają, że wszystkie detale sportowej rywalizacji można tłumaczyć z poziomu studia w naprawdę atrakcyjny i miły dla oka sposób. To powinno zadowolić najbardziej wybrednych fanów.

Całe igrzyska w Player.pl

Eurosport już od wielu lat kojarzony jest w dużej mierze z zimowymi dyscyplinami sportu. To właśnie w tej stacji mogliśmy słuchać komentarza wielu wybitnych ekspertów i podziwiać największe sukcesy wybitnych polskich sportowców. Teraz wszystkie rywalizacje można oglądać na żądanie – gdzie i kiedy tylko mamy ochotę – na serwisie Player.pl w pakiecie Eurosport.

W bibliotece VOD można także zobaczyć wiele innych treści związanych ze sportem, a także specjalną Kolekcję Olimpijską, która jest dostępna w Eurosporcie na Player.pl od początku lutego – w ramach niej m.in. film „Dawid Kubacki – droga do Pekinu", który przedstawia przygotowania naszego brązowego medalisty do sezonu olimpijskiego i występu na igrzyskach. 

Nie tylko na żywo

Trzeba podkreślić, że stacja nie zakończyła swoich przygotowań do igrzysk na transmisjach live z olimpijskich aren. Przed i po najważniejszych zawodach kibice będą mogli obejrzeć studio, w którym eksperci podsumują walkę o złoto czy programy dotyczące samych konkursów. Oprócz tego przygotowano dodatkowe programy wideo, które umilą oczekiwanie na rywalizację. Wszystko to jest podane w sposób przystępny również dla kibiców, którzy na co dzień nie mają dużej styczności ze sportem.

Dodajmy, że lista ekspertów jest naprawdę imponująca. W studiu Eurosportu zobaczymy m.in. legendę narciarstwa biegowego, Justynę Kowalczyk, Mariusza Czerkawskiego – byłego zawodnika najlepszej hokejowej ligi świata – NHL, a także Tomasza Sikorę, świetnego biathlonistę oraz mistrza świata z Anterselvy z 1995 roku.

'Drużyna Eurosportu' - eksperci stacji w trakcie ZIO w Pekinie.'Drużyna Eurosportu' - eksperci stacji w trakcie ZIO w Pekinie. fot. materiał promocyjny

Polacy od piątkowego rozpoczęcia igrzysk zdołali zdobyć już jeden, brązowy medal. Czekamy na kolejne! Ponowna szansa na medale dla naszych skoczków już w sobotnie południe, 12 lutego. Wtedy odbędzie się konkurs indywidualny na dużej skoczni. Dwa dni później czeka ich konkurs drużynowy. W sobotę Polaków zobaczymy również w biathlonie, łyżwiarstwie figurowym i szybkim oraz biegach narciarskich, gdzie kobieca sztafeta wystąpi w rywalizacji 4x5 km. Kibicujmy biało-czerwonym!

Dokładny harmonogram startów znajdziecie na stronie Eurosportu.

Gdzie oglądać transmisje?

Transmisje z zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie oglądać można w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2, na trzech dodatkowych kanałach oraz jednym w rozdzielczości 4K. Wszystkie nagrania, także te na żywo, dostępne są również za pośrednictwem strony Player.pl, a także w aplikacji mobilnej Playera.

Więcej o: