Siatkówka. Castellani: Mam oferty z PlusLigi

PRZEGLĄD PRASY. Możliwe, że zwolniony z funkcji selekcjonera reprezentacji siatkarzy Daniel Castellani wkrótce powróci do Polski! - Przyznaję, że mam propozycję z PlusLigi - mówi Argentyńczyk ?Przeglądowy Sportowemu?.

Kto mógłby być zainteresowany zatrudnieniem Castellaniego? Zapewne niejeden zespół, gdyż Argentyńczyk pozostawił po sobie w Polsce dobre wrażenie, a jego zwolnienie przez PZPS podzieliło środowisko siatkarskie.

Nowego trenera potrzebują w Jastrzębiu, po tym jak zrezygnował Igor Prielożny. - Na razie nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie - ucina spekulację na temat następcy Słowaka prezes Jastrzębskiego Węgla Zdzisław Grodecki. Tymczasowym zastępcą Prielożnego został Miroslav Palgut.

Gdzie poza Jastrzębiem mógłby pracować Argentyńczyk? Wśród potencjalnych zainteresowanych wymienia się między innymi Resovię Rzeszów i ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, ale próżno szukać kogoś, kto potwierdziłby jakąkolwiek plotkę w tej sprawie.

Castellani: Pamiętają o mnie w Polsce

- Cieszę się, że w Polsce o mnie nie zapomniano. Przyznaję, że mam propozycję z PlusLigi, a także oferty poprowadzenia reprezentacji. Nie mogę zdradzać szczegółów - zaznacza Castellani, który jednocześnie zapowiada, że do stycznia nigdzie pracować nie zamierza.

"Wyślij SMS Przedpełskiemu" - akcja Sport.pl na Facebooku

Więcej o: