Earvin N'Gapeth, jeden z najlepszych siatkarzy świata, aresztowany! Nie może wyjść za kaucją

Earvin N'Gapeth, jeden z najlepszych siatkarzy świata, reprezentant Francji i zawodnik Zenitu Kazań, został aresztowany w Brazylii. Stawiane są mu zarzuty napaści na tle seksualnym. 28-latek czeka na przesłuchanie. Nie może wyjść za kaucją.

Do zdarzenia miało dojść w Belo Horizonte, podczas imprezy w nocnym klubie Chalezinho w dzielnicy Estoril. Earvin N'Gapeth bawił się tam po zakończeniu Klubowych Mistrzostw Świata w Betim, gdzie jego zespół Zenit Kazań zajął trzecie miejsce.

Zobacz wideo

Globoesporte.com informuje, że w czasie zabawy N'Gapeth miał uderzyć w pośladki 29-letnią kobietę. Ta zgłosiła sprawę na policję, a siatkarz został aresztowany. Tłumaczył, że pomylił tę kobietę ze swoją znajomą, a uderzenie w pośladki jest jedną z form przywitań znajomych we Francji. Dodał też, że od razu przeprosił poszkodowaną kobietę oraz jej partnera.

Reprezentant Francji został przesłuchany przez policję, a teraz czeka na przesłuchanie w obecności sędziego. Zgodnie z brazylijskim prawem nie może wyjść za kaucją. W przypadku oskarżenia o przestępstwa na tle seksualnym nie ma takiej możliwości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.