Łomża Vive Kielce - FC Barcelona. Finał Ligi Mistrzów. Gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA, STREAM]

Łomża Vive Kielce jest o krok od powtórzenia sukcesu z 2016 roku i zwycięstwa w Lidze Mistrzów. W decydującym o triumfie spotkaniu polski zespół zmierzy się z FC Barceloną. Finał tegorocznych rozgrywek odbędzie się zaś w niedzielę, 19 czerwca o godz. 18:00. Gdzie będzie można go obejrzeć?

Łomża Vive Kielce rozgrywa znakomity sezon. Mistrzowie Polski bez większego problemu wygrali swoją grupę, po czym przebrnęli przez fazę pucharową, wygrywając w półfinale 37:35 z węgierskim Telekomem Veszprem. W niedzielę staną przed szansą na wywalczenie swojego drugiego w historii pucharu.

Zobacz wideo Szpilka: Czułem, że mój cios siadł na głowę. Radczenko zrobił takie oczy

Vive Kielce już w finale. Gdzie i o której obejrzeć najważniejszy mecz w sezonie Ligi Mistrzów? Transmisja TV, stream online

Decydujące spotkanie tegorocznej edycji Ligi Mistrzów w piłce ręcznej rozpocznie się w niedzielę, 19 czerwca o godzinie 18:00. Rywalizację będzie można oglądać na antenie Eurosportu oraz w serwisie Player.pl. Relacja na żywo będzie natomiast dostępna w Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Vice Kielce i FC Barcelona po trudnych pojedynkach w półfinałach

Półfinałowe starcie z Telekomem Veszprem nie było dla zawodników z Kielc łatwe. Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem węgierskiej drużyny 18:16. W drugą połowę znacznie lepiej weszli jednak mistrzowie Polski i choć rywale przez kilka momentów jeszcze prowadzili, Kielczanie świetnie wykorzystywali grę w przewadze. Ostatecznie wygrali 37:35.

FC Barcelona również nie miała łatwej przeprawy przez półfinałowe starcie. Hiszpański zespół mierzył się z THW Kiel i do przerwy prowadził tylko 19:18. W drugiej części drużyna z Katalonii wyszła nawet na 6-bramkowe prowadzenie, a ostatecznie wygrała 34:30.

Po raz ostatni Łomża Vive Kielce i FC Barcelona grały ze sobą w fazie grupowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W obu przypadkach lepsza była polska drużyna - 18 listopada ubiegłego roku wygrała 32:30, a niecały tydzień później pokonała hiszpańską ekipę 29:27.