Co zrobił Neymar?! Spektakularne pudło z rzutu karnego, gdy PSG walczy o tytuł [WIDEO]

Neymar zmarnował rzut karny w meczu ostatniej kolejki Ligue 1 ze Stade Brest. PSG goni Lille w wyścigu po mistrzostwo Francji.

W niedzielę rozgrywana jest ostatnia, 38. kolejka Ligue 1. Nadal trwa tam walka o mistrzostwo Francji. Szansę ma prowadzące w tabeli Lille, a także drugie PSG, które ma do lidera punkt straty. W ostatniej kolejce Lille mierzy się na wyjeździe z 13. Angers, a PSG również w delegacji walczy ze Stade Brest, które próbuje uniknąć gry w barażach o utrzymanie.

Neymar zmarnował rzut karny. Nawet nie trafił w bramkę

PSG już w 19. minucie mogło objąć prowadzenie. Zespół Mauricio Pochettino dostał rzut karny, do którego podszedł Neymar. Brazylijczyk w swoim stylu drobił kroki podbiegając do piłki. Bramkarz został w blokach i nie rzucił się w żadną ze stron. Wystarczyło trafić w bramkę. I na tym właśnie polu poległ Brazylijczyk. Posłał piłkę lekko obok słupka, po czym skrył twarz w dłoniach. W taki sposób ciężko walczyć o mistrzostwo.

Od 37. minuty PSG prowadzi po kuriozalnym, golu, który został zapisany na konto Romaina Faivre'a, zawodnika Brest. Na razie jednak niewiele to daje paryżanom, bo po 45 minutach 2:0 prowadzi też Lille po golach Jonathana Davida i Buraka Yilmaza.