Robert Lewandowski show na treningu! Polak znów będzie zachwycał sztuczkami

Bayern Monachium przygotowuje się do wznowienia rozgrywek Bundesligi. W treningach mistrzów Niemiec udział bierze Robert Lewandowski, który pokazuje, że odzyskał już pełnię sił po kontuzji. Z tej okazji w mediach społecznościowych przypomniano nagranie, na którym widać niezwykłe umiejętności techniczne Polaka.

Union Berlin będzie najbliższym rywalem Bayernu Monachium w Bundeslidze. Niemiecka ekstraklasa 16 maja wznawia rozgrywki, w których Bawarczycy będą walczyć o obronę tytułu mistrzowskiego. Bawarczycy, w barwach których o kolejne gole będzie walczył Robert Lewandowski.

Zobacz wideo Top 5 goli Roberta Lewandowskiego w sezonie 19/20 [ELEVEN SPORTS]

Robert Lewandowski zachwyca! Niezwykłe sztuczki na treningu [WIDEO]

31-latek dwa ostatnie mecze ligowe, rozegrane jeszcze przed pandemią koronawirusa i przerwą w rozgrywkach, opuścił ze względu na kontuzję. Teraz po urazie, którego Polak doznał w meczu Ligi Mistrzów z Chelsea (3:0), nie ma już śladu. Reprezentant Polski imponuje podczas treningów, po których chwalą go niemieckie media. - Jest już zdrowy i bardzo zaangażowany - za pośrednictwem niemieckich dzienników informowały osoby, z bliska oglądające pierwsze treningi Bayernu.

Z okazji powrotu do treningów, w mediach społecznościowych przypomniano nagranie z niezwykłymi umiejętnościami technicznymi Lewandowskiego. Trwający kilkadziesiąt sekund pokaz sztuczek wykonywanych przez Polaka zbiera setki wyświetleń i polubień.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.