Robert Lewandowski chwali się autem za 1,5 mln zł. Peszko apeluje: Pokaż garaż

- Mógłbyś cały garaż pokazać - zaczepił Sławomir Peszko, ale docenił auto Roberta Lewandowskiego. A w zasadzie to dwa auta, bo w identycznym, tylko mniejszym, na zdjęciu pojawiła się też jego córka Klara.

Robert Lewandowski znany jest z tego, że ma słabość do szybkich samochodów. Kilkanaście dni temu w internecie pojawiło się zdjęcie, jak na trening Bayernu Monachium podjechał czerwonym kabrioletem Porsche 911 Speedster za 1,3 mln złotych. Teraz na Instagramie kapitan naszej reprezentacji pochwalił się kolejnym cackiem. Bentleyem Continentalem GT Speed Convertible, którego wartość sięga nawet 1,5 mln złotych, a ceny auta zaczynają się od 930 tysięcy złotych.

Zobacz wideo Robert Lewandowski show! Takiego występu jeszcze nie było

Sławomir Peszko zaczepia Roberta Lewandowskiego

- Mógłbyś cały garaż pokazać - zaczepił go pod zdjęciem Sławomir Peszko, ale docenił auto swojego przyjaciela. A w zasadzie to chyba nawet dwa auta, bo w identycznym, tylko mniejszym, ale nawet w tym samym kolorze na zdjęciu pojawiła się też jego starsza córka Klara.

 

Bundesliga wraca do gry już w następny weekend

Niemiecka Bundesliga wróci do gry jako pierwsza z czołowych lig europejskich - nastąpi to już w sobotę 16 maja. Dzień później Union Berlin na własnym boisku podejmie walczący o mistrzostwo Bayern Monachium, który na dziewięć kolejek przed końcem ma cztery punkty przewagi nad Borussią Dortmund.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: