Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Manchester United chce sprowadzić Fernando Llorente. Złożył ofertę

Jak informuje "La Gazzetta dello Sport", Manchester United chce sprowadzić Fernando Llorente. "Czerwone Diabły" miały się już kontaktować z Hiszpanem i zaoferować mu dwuletni kontrakt.

Jak będzie wyglądał nowy sezon Premier League?

Zobacz wideo

Jak informuje "La Gazzetta dello Sport", działacze Manchesteru United chcą sprowadzić do swojego zespołu Fernando Llorente, będącego obecnie wolnym zawodnikiem, odkąd skończył mu się kontrakt z Tottenhamem. "Czerwone Diabły" miały już kontaktować się z hiszpańskim zawodnikiem i zaoferować mu dwuletni kontrakt - mogą go sprowadzić dlatego, że nie ma klubu, bo okno transferowe w Anglii już się zakończyło.

Manchester United znalazł następcę Alexisa Sancheza? Fernando Llorente ma poszerzyć kadrę

Działacze Manchesteru United chcą w ten sposób zabezpieczyć się na wypadek odejścia Alexisa Sancheza. Na razie wstrzymują się z wydaniem zgody na transfer, jednak wydaje się, że zmiana barw klubowych przez Chilijczyka jest jedynie kwestią czasu.Transfer Llorente ma dać znacznie szersze możliwości rotowania składem przez Ole Gunnara Solskjaera, które byłyby ograniczone po odejściu Sancheza. Hiszpan miałby dać także możliwość zmiany ustawienia, gdyby okazało się, że wykorzystanie szybkości Marcusa Rashforda i Anthony'ego Martiala nie okaże się odpowiednim rozwiązaniem.

Więcej o: