Transfery. Chelsea, Newcastle i Valencia zainteresowane Victorem Valdesem

Bramkarz Manchesteru United chce w styczniu odejść z klubu, ale z chęcią pozostałby w Premier League. Zdaniem ?Daily Mail? zainteresowane jego przyjściem mogą być Chelsea oraz Newcastle.

- Oczywiście, że on chce odejść, teraz liczymy na to, że Manchester United pozwoli mu na to już w styczniu - mówi agent Victora Valdesa, Gines Carvajal. - Wiem, że Victor chciałby zostać w Premier League, bo dobrze się tu czuje, zaaklimatyzował się. Nie wykluczamy jednak innych opcji - dodał.

Hiszpański bramkarz przyszedł do United przed sezonem 2014/15. Zaliczył tylko dwa mecze w Premier League. Na początku obecnego, nie godząc się na grę w zespole młodzieżowym, popadł w konflikt z Luisem van Gaalem. Menedżer "Czerwonych Diabłów" odsunął Valdesa od pierwszej drużyny. Golkiper może ćwiczyć w ośrodku treningowym tylko w czasie, gdy nie przebywa tam zespół van Gaala.

Umowa Valdesa z United obowiązuje do końca sezonu. Jak informuje "Daily Mail", chętni do odkupienia Valdesa mogą być dwa zespoły z Premier League i jeden z La Liga - mowa o Chelsea, Newcastle oraz Valencii. United zgodzili się ponoć rozwiązać kontrakt z Valdesem już w styczniu - pod warunkiem, że piłkarz nie odejdzie do innego klubu z ligi angielskiej.

Więcej o: