Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mohamed Salah przejdzie dodatkowe badania. Liverpool chce mieć pewność

- Podszedł do mnie po meczu i powiedział, że czuje się dobrze, ale musimy wszystko dokładnie sprawdzić - przyznał na pomeczowej konferencji Juergen Klopp. Kontuzja Mohameda Salaha byłaby wielkim osłabieniem Liverpoolu przed decydującymi meczami sezonu.

Strzelił gola, asystował, a w 52. minucie opuścił murawę. Mohamed Salah był bohaterem Liverpoolu w ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem City. 'The Reds' wygrali 3:0 i zrobili solidny krok w kierunku półfinału.

- Nie myślałem, że osiągniemy taki wynik. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu genialna. Tak powinien wyglądać nasz futbol. Przed spotkaniem znaliśmy doskonale jakość City, ale też wiedzieliśmy na co nas stać - przyznał Klopp.

Radość kibiców na Anfield zaburzył jedynie uraz Salaha, który nie był w stanie dokończyć środowego spotkania. O stanie zdrowia Egipcjanina wypowiedział się Juergen Klopp, szkoleniowiec Liverpoolu.

- Straciliśmy Salaha przez kontuzję i Hendersona przez żółtą kartkę. Na ten moment nie wiem, co dolega Mohamedowi. Po meczu podszedł do mnie i powiedział, że czuje się dobrze, ale musimy jeszcze wszystko sprawdzić - powiedział 50-letni Niemiec.

Rewanżowe spotkanie Liverpoolu z Manchesterem City odbędzie się we wtorek 10.04 o godz. 20.45. Relacja w Sport.pl - To jest Twój LIVE.