Wygraj Ligę. Kontuzje wymusiły zmiany

Przed 23. kolejką w zespole redakcyjnym Sport.pl i Ekstraklasa.tv doszło do czterech zmian. Trzy z nich wymusiły kontuzje naszych piłkarzy...

Trochę szczęścia, nieco więcej wiedzy na temat polskiej piłki oraz dobra intuicja wystarczą, żeby w czerwcu zostać menedżerem roku i zgarnąć główną nagrodę, która wynosi 10 000 zł. Na najlepszego trenera miesiąca czeka dodatkowo 300 zł. Dlatego warto włączyć się do gry nawet teraz!

Cztery zmiany w zespole Sport.pl i Ekstraklasa.tv

W 22. kolejce nasz zespół zdobył 42 punkty. Nie trafiliśmy jedna z wyborem kapitana, bo Sebastian Mila zaliczył tylko 2 oczka. Najlepiej punktowali dla nas piłkarze Wisły Kraków. Maor Melikson zdobył 10 puntków, a Cwetan Genkow o trzy mniej.

Przed 23. kolejką w naszym zespole doszło do czterech zmian. Trzy z nich były konieczne. Z żalem pożegnać musieliśmy kontuzjowanych piłkarzy Górnika - Adama Banasia i Grzegorza Bonina. W ich miejsce sprowadzeni zostali Luka Vucko z Lechii Gdańsk i Semir Stilić z Lecha Poznań. Wiem, że we Wrocławiu nie wystąpi też Cwetan Genkow. Dlatego jego miejsce zajął w ataku Bartłomiej Dudzic z Cracovii. Ostatnia zmiana w naszym zespole odbyła się w obrębie jednego zespołu Ekstraklasy. Mateusza Klicha zastąpił jego kolega z drużyny Saidi Ntibazonkiza. Burundyjczyk otrzymał też od nas opaskę kapitana.

Nasza jedenastka na 22. kolejkę

Sergei Pareiko (Wisła) - Luka Vucko (Lechia), Dudu Paraiba (Widzew), Andrius Skerla (Jagiellonia) - Sebastian Mila (Śląsk), Maor Melikson (Wisła), Semir Stilić (Lech), Saidi Ntibazonkiza (Cracovia, kapitan), Wojciech Grzyb (Ruch) - Darvydas Sernas (Widzew), Bartłomiej Dudzic (Cracovia)

Nie zapomnijcie dokonać zmian we własnych drużynach. Okienko transferowe Wygraj Ligę otwarte jest do godziny 20:00 w środę.

Nie zapomnij dokonać zmian w swojej drużynie Wygraj Ligę ?