Aleksandar Vuković potwierdza odejście piłkarza Legii. "Gra swoje ostatnie mecze"

- Adam Hlousek prawdopodobnie gra swoje ostatnie mecze w Legii, po sezonie nie zostanie w klubie - Aleksandar Vuković potwierdził na wtorkowej konferencji prasowej doniesienia serwisu Legia.Net.
Zobacz wideo

Adam Hlousek może odejść z Legii Warszawa, lewy obrońca dogadał się w sprawie warunków kontraktu z Viktorią Pilzno - poinformował w niedzielę serwis Legia.Net. Na wtorkowej konferencji prasowej zapytano o to Aleksandara Vukovicia. - Adam prawdopodobnie gra ostatnie mecze w Legii, po sezonie nie zostanie w klubie - potwierdził trener Legii.

A po chwili zaczął chwalić czeskiego obrońcę: - Gdybyśmy mieli w drużynie samych Hlousków, nigdy nie mielibyśmy problemów. To wzór profesjonalizmu. Człowiek, na którego można było liczyć od początku. I wiem, że tak będzie do samego końca - dodał.

Hlousek ostatnio znajdował się poza kadrą meczową. W Legii rozegrał 134 mecze, w których strzelił cztery gole. Do klubu trafił w styczniu 2016 roku z niemieckiego VfB Stuttgart. W tym sezonie rozegrał łącznie 30 spotkań we wszystkich rozgrywkach. - Powtarzam: wzór piłkarza. Są duże szanse, że w środę pojawi się na boisku - zdradził Vuković, którego Legia w środę o 20.30 zagra z Lechem w Poznaniu

Więcej o: