PZPN postawił na swoim. Ujawniamy kulisy wyboru nowego selekcjonera

Dominik Wardzichowski
Fernando Santos zostanie we wtorek zaprezentowany jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski. PZPN postawił na swoim: zakontraktował trenera z osiągnięciami, głośnym nazwiskiem i doświadczeniem. Czy to dobry wybór? Czy jego pragmatyzm sprawdzi się w naszej kadrze? I jak wybór Portugalczyka mogą wykorzystać polscy trenerzy? O tym rozmawialiśmy w najnowszym odcinku programu Sport.pl LIVE. Ujawniliśmy też pierwsze kulisy.

Gośćmi Dominika Wardzichowskiego, dziennikarza Sport.pl, byli: Maciej Bartoszek, były trener polskich klubów, Marcin Borzęcki, dziennikarz Viaplay, a także Jacek Krzynówek, wybitny reprezentant Polski. Zapraszamy do oglądania:

Zobacz wideo PZPN postawił na swoim. Ujawniamy kulisy wyboru nowego selekcjonera

Przypomnijmy, że informację o tym, że to Fernando Santos zastąpi Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski, jako pierwszy podał Kacper Sosnowski ze Sport.pl. To u nas mogliście nie tylko przeczytać, ale też zobaczyć, jak mistrz Europy z 2016 roku z reprezentacją Polski przylatuje do Polski, aby podpisać kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

Więcej o: