Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oni skomentują mecze Polaków w eliminacjach Euro 2020! Tomasz Hajto nie wróci na drugi mecz

Mecz Austria - Polska na antenie telewizji Polsat skomentują Mateusz Borek i Artur Wichniarek. Ten sam duet pojawi się na antenie podczas meczu z Łotwą - dowiedział się Sport.pl. Czy to oznacza, że Tomasz Hajto został na stałe odsunięty od komentowania meczów kadry? - Nie, Tomek może wrócić, ale na razie zdecydowaliśmy się na rotację - mówi Marian Kmita, szef sportu w Polsacie.
Zobacz wideo

Start eliminacji do mistrzostw Europy w 2020 roku coraz bliżej! Reprezentacja Jerzego Brzęczka rozegra swój pierwszy mecz już w czwartek 21.03, a jej rywalem będzie reprezentacja Austrii. W Polsce ten mecz będzie transmitowany w dwóch telewizjach. W telewizji Polsat i w Telewizji Polskiej. Spotkanie z Wiednia skomentują w TVP Jacek Laskowski i Robert Podoliński. W Polsacie Mateusz Borek i Artur Wichniarek. Ta sama para pojawi się na antenie telewizji Polsat podczas meczu z reprezentacją Łotwy na PGE Narodowym w Warszawie – dowiedział się Sport.pl.

Tomasz Hajto odsunięty?

Czy to oznacza, że Tomasz Hajto został odsunięty o komentowania meczów reprezentacji Polski? – Nie, Tomek może wrócić, ale na razie zdecydowaliśmy się na rotację. Nie wykluczam też, że w kolejnych meczach obok Mateusz Borka pojawi się Andrzej Niedzielan – powiedział nam Marian Kmita, szef sportu w Polsacie.

Dariusz Szpakowski na Łotwę

Jacek Laskowski i Robert Podoliński nie będą komentować wszystkich meczów eliminacji do Euro 2020. Zmiana na stanowisku komentatorskim nastąpi już podczas spotkania z Łotwą na PGE Narodowym (24.03 o godz. 20.45). Zamiast Jacka Laskowskiego telewidzowie usłyszą Dariusza Szpakowskiego. Rolę eksperta od Roberta Podolińskiego przejmie Marcin Żewłakow. W studio TVP pojawią się: Maciej Szczęsny, Sebastian Mila, Tomasz Kłos i Robert Podoliński.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ