Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oni skomentują mecze Polaków w eliminacjach Euro 2020! Tomasz Hajto nie wróci na drugi mecz

Mecz Austria - Polska na antenie telewizji Polsat skomentują Mateusz Borek i Artur Wichniarek. Ten sam duet pojawi się na antenie podczas meczu z Łotwą - dowiedział się Sport.pl. Czy to oznacza, że Tomasz Hajto został na stałe odsunięty od komentowania meczów kadry? - Nie, Tomek może wrócić, ale na razie zdecydowaliśmy się na rotację - mówi Marian Kmita, szef sportu w Polsacie.
Zobacz wideo

Start eliminacji do mistrzostw Europy w 2020 roku coraz bliżej! Reprezentacja Jerzego Brzęczka rozegra swój pierwszy mecz już w czwartek 21.03, a jej rywalem będzie reprezentacja Austrii. W Polsce ten mecz będzie transmitowany w dwóch telewizjach. W telewizji Polsat i w Telewizji Polskiej. Spotkanie z Wiednia skomentują w TVP Jacek Laskowski i Robert Podoliński. W Polsacie Mateusz Borek i Artur Wichniarek. Ta sama para pojawi się na antenie telewizji Polsat podczas meczu z reprezentacją Łotwy na PGE Narodowym w Warszawie – dowiedział się Sport.pl.

Tomasz Hajto odsunięty?

Czy to oznacza, że Tomasz Hajto został odsunięty o komentowania meczów reprezentacji Polski? – Nie, Tomek może wrócić, ale na razie zdecydowaliśmy się na rotację. Nie wykluczam też, że w kolejnych meczach obok Mateusz Borka pojawi się Andrzej Niedzielan – powiedział nam Marian Kmita, szef sportu w Polsacie.

Dariusz Szpakowski na Łotwę

Jacek Laskowski i Robert Podoliński nie będą komentować wszystkich meczów eliminacji do Euro 2020. Zmiana na stanowisku komentatorskim nastąpi już podczas spotkania z Łotwą na PGE Narodowym (24.03 o godz. 20.45). Zamiast Jacka Laskowskiego telewidzowie usłyszą Dariusza Szpakowskiego. Rolę eksperta od Roberta Podolińskiego przejmie Marcin Żewłakow. W studio TVP pojawią się: Maciej Szczęsny, Sebastian Mila, Tomasz Kłos i Robert Podoliński.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (13)
Oni skomentują mecze Polaków w eliminacjach Euro 2020! Tomasz Hajto nie wróci na drugi mecz
Zaloguj się
 • wlodzimierz.podstawowy

  Oceniono 2 razy 2

  Mateusz Borek i Artur Wichniarek będą komentatorami meczu, a zatem będą komentować spotkanie. Zapewne skomentują je po zakończeniu, ale nie w trakcie. Aspekt czasownika to ważna sprawa - dokonany czy niedokonany. Niestety coraz bardziej upowszechnia się błędna forma: skomentują, skomentowali w kontekście komentowania, pracy w charakterze komentatora.

 • j666

  Oceniono 1 raz 1

  Od czasów Deyny i Jana Ciszewskiego narodzidzili się piłkarze choćby Boniek i Lewandowski, a komentatora jak nie było tak nie ma.
  Pozbyliśmy się Gierka, Kani, Jaruzelskiego, Kwaśniewskiego, Millera i Belki, a Szpakowski był, jest i... niestety będzie. Całe szczęście, że można dźwięk wyłączyć!

 • bodzislawiaks

  Oceniono 3 razy 1

  Musimy wygrać awans to obowiązek z takim składem i wszyscy grają. Teraz powinniśmy się skupić na samych finałach euro 2020 . Brzęczek jak spartolisz to na taczkach

 • koleszka123

  0

  Jeszcze jeden orzeł komentator tylu było redaktorów ale to co teraz można się dowiedzieć to same ciekawości u jednego truskawka na torcie a u drugiego Lechia Gdańsk wygrywa bo z tyłu ma obrońców policzalnych tu ukłon w stronę trenerów czy kiedykolwiek nazywaliscie zawodników strefy defensywy policzalnymi jak ostatnio wyglaszal swoje mądrości w TVP Sport M Żewłakow

 • kosmyg

  0

  Trzy rzeczy, które Borek wziąłby na bezludną wyspę?
  - żel do włosów
  - Hajtę
  - żel do włosów dla Hajty

 • zebrzec

  Oceniono 2 razy 0

  Z takim składem powinniśmy z rękoma w kieszeni wygrać... ale wiadomo, polska mysl szkoleniowa w wydaniu Brzeczka nie pozwala na spokoj...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX