Bardzo dobry weekend kadrowiczów Jerzego Brzęczka [RAPORT PRZED ZGRUPOWANIEM]

To był kolejny dobry weekend dla kadrowiczów Jerzego Brzęczka. Kolejne bramki zdobyli m.in. Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik, dwie asysty zaliczył Kamil Grosicki, a bohaterem derbów Krakowa był Jakub Błaszczykowski.

Bramki Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika, Karola Linettego czy dwie asysty Kamila Grosickiego - te rzeczy na pewno cieszą Jerzego Brzęczka tuż przed rozpoczęciem zgrupowania reprezentacji Polski. Nasi kadrowicze zbierają się w Warszawie, a już w czwartek i w niedzielę zmierzą się kolejno z Austrią na wyjeździe i z Łotwą na Stadionie Narodowym w eliminacjach Euro 2020.

Jak spisali się w weekend powołani przez Brzęczka piłkarze?

• Łukasz Fabiański - 90 minut w wygranym 4:3 meczu West Hamu z Huddersfield.
  • Wojciech Szczęsny - rezerwowy w przegranym 0:2 meczu Juventusu z Genoą.
  • Łukasz Skorupski - 90 minut w wygranym 3:2 meczu Bolonii z Torino.
  • Jan Bednarek - mecz z Watfordem przełożony z powodu występu rywali w Pucharze Anglii.
  • Bartosz Bereszyński - 90 minut w wygranym 5:3 meczu Sampdorii z Sassuolo.
  • Thiago Cionek - 90 minut, asysta i żółta kartka w wygranym 2:1 meczu SPAL z Romą.
  • Kamil Glik - 90 minut w wygranym 1:0 meczu AS Monaco z Lille.
  • Robert Gumny - 90 minut w przegranym 0:3 meczu Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze.
  • Marcin Kamiński - 90 minut w przegranym 2:5 meczu Fortny Duesseldorf z Wolfsburgiem.
  • Tomasz Kędziora - 90 minut w wygranym 2:1 meczu Dynama Kijów z Olipikiem Donieck.
  • Artur Jędrzejczyk - 90 minut w wygranym 1:0 meczu Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław.
  • Michał Pazdan - 90 minut w przegranym 1:3 meczu Ankaragucu z Malatyasporem.
  • Arkadiusz Reca - rezerwowy w zremisowanym 1:1 meczu Atalanty z Chievo.
  • Jakub Błaszczykowski - 90 minut, gol i asysta w wygranym 3:2 meczu Wisły z Cracovią.
  • Przemysław Frankowski - 90 minut w przegranym 2:4 meczu Chicago Fire z Sounders FC.
  • Jacek Góralski - 90 minut w wygranym 6:0 meczu Łudogorca Razgrad z Septemwri Sofia.
  • Kamil Grosicki - 90 minut i dwie asysty w zremisowanym 2:2 meczu Hull City z QPR.
  • Damian Kądzior - 15 minut w wygranym 2:1 meczu Dinama Zagrzeb z HNK Gorica.
  • Mateusz Klich - 77 minut w przegranym 0:1 meczu Leeds United z Sheffield United.
  • Grzegorz Krychowiak - 90 minut w wygranym 1:0 meczu Lokomotiwu Moskwa z Krasnodarem.
  • Karol Linetty - 90 minut, gol i asysta w wygranym 5:3 meczu Sampdorii z Sassuolo.
  • Damian Szymański - 84 minuty w wygranym 1:0 meczu Achmatu Grozny z Ufą.
  • Piotr Zieliński - 90 minut i żółta kartka w wygranym 4:2 meczu Napoli z Udinese.
  • Szymon Żurkowski - 90 minut w wygranym 3:0 meczu Górnika Zabrze z Lechem Poznań.
  • Robert Lewandowski - 90 minut i gol w wygranym 6:0 meczu Bayernu Monachium z Mainz.
  • Arkadiusz Milik - 90 minut i gol w wygranym 4:2 meczu Napoli z Udinese.
  • Krzysztof Piątek - 90 minut w przegranym 2:3 meczu Milanu z Interem.