Polska - Portugalia. Kto strzeli pierwszego gola w historii Stadionu Narodowego?

W środę na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się pierwszy mecz piłki nożnej - reprezentacja Polski w towarzyskim spotkaniu zagra z Portugalią (20.30, transmisja w TVP 1, relacja Z Czuba i na żywo na Sport.pl). Kto Waszym zdaniem strzeli pierwszego gola w historii Narodowego?

Facebook Warszawa Sport.pl. Gole strzelamy codziennie

W środę na pewno nie będzie to snajper reprezentacji Polski i gwiazda Borussii Dortmund Robert Lewandowski, którego boli mięsień dwugłowy lewej nogi. Ryzyko pogłębienia urazu jest zbyt duże, więc 24-letniego napastnika zastąpi Ireneusz Jeleń, który będzie jedynym snajperem w ustawieniu pierwszej jedenastce trenera Franciszka Smudy.

W gronie ofensywnych piłkarzy wspomagających Jelenia znajdą się także m.in. Jakub Błaszczykowski, który odzyskuje formę w Borussii oraz Ludovic Obraniak, który po transferze do Bordeaux także spisuje się lepiej.

Znakomitych ofensywnych piłkarzy mają jednak rywale - Cristiano Ronaldo to, obok Lionela Messiego, obecny geniusz światowej piłki. Obok napastnika Realu Madryt w środę wystąpić powinni także Nani (Manchester United) i Helder Postiga (Real Saragossa).

Kto strzeli pierwszego gola na Narodowym?

Jaka nazwa dla Stadionu Narodowego? Propozycji jest sporo

Kto strzeli pierwszego gola na Narodowym?
Więcej o: