Ajax straci kolejnego zawodnika! Jest potwierdzenie dyrektora klubu

Hakim Ziyech w trakcie letniego okna transferowego odejdzie z Ajaksu. - Obiecaliśmy mu, że zrobimy dobry transfer - przyznał Marc Overmars, dyrektor klubu z Amsterdamu.

Bayern Monachium, Borussia Dortmund, Manchester United, Arsenal, Liverpool, Tottenham - to tylko niektóre kluby zainteresowane - zdaniem zagranicznych mediów - pozyskaniem Hakima Ziyecha. Marokańczyk ma za sobą udany sezon, a bardzo dobrymi występami w Lidze Mistrzów wzbudził zainteresowanie wielu europejskich gigantów.

Zobacz wideo

Władze Ajaksu zdają sobie sprawę, że nie zatrzymają Marokańczyka w klubie. Potwierdzają to słowa Marca Overmarsa. - Hakim odejdzie, kiedy zgłoszą się po niego topowe kluby. Chcą go bardzo uznane marki. Obiecaliśmy mu, że zrobimy dobry transfer - przyznał dyrektor sportowy holenderskiego klubu.

26-latek w zakończonym sezonie ligi holenderskiej rozegrał 29 spotkań, w których strzelił 16 goli i zaliczył 17 asyst. Do tego dołożył 17 występów w Lidze Mistrzów (razem z kwalifikacjami), w których strzelił pięć goli i zaliczył cztery asysty.

Więcej o: