Gwiazda Ajaksu przejdzie do Bayernu? Hakim Ziyech miał już uzgodnić warunki kontraktu

Hakim Ziyech, jedna z największych gwiazd Ajaksu Amsterdam, może latem przejść do Bayernu Monachium. Marokańczyk miał już uzgodnić warunki kontraktu z mistrzami Niemiec.
Zobacz wideo

Hakim Ziyech rozgrywa kapitalny sezon w barwach Ajaksu Amsterdam. Marokańczyk w 45 meczach rozegranych w bieżących rozgrywkach strzelił 20 goli i zdobył 21 asyst, przy czym miał znaczący wpływ na awans Ajaksu do półfinału Ligi Mistrzów, gdzie drużyna z Amsterdamu pokonała w pierwszym spotkaniu Tottenham 1:0.

Według "Euro United", bardzo dobrze poinformowanego profilu na Twitterze, faworytem wyścigu po ofensywnego pomocnika jest Bayern Monachium. Marokańczyk miał już uzgodnić warunki kontraktu oraz pensji, a także zacząć naukę języka niemieckiego.

Bayern Monachium nie jest jednak jedynym klubem zainteresowanym piłkarzem Ajaksu Amsterdam. Jeśli Marokańczyk nie zdecyduje się na transfer do zespołu, w którym gra Robert Lewandowski, chęć pozyskania pomocnika wykazały już Manchester City, Tottenham, Juventus i Borussia Dortmund.

Więcej o: