Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice wdarli się na boisko, gdy ich zespół spadł z ligi i kazali piłkarzom opuścić murawę na "czworaka"

Gdy FC Luzern strzeliło gola na 4:0, to "kibice" Grasshoppers Zurych stracili cierpliwość. Wbiegli na boisko, zaczęli wyzywać piłkarzy od psów i domagali się, by zawodnicy Grasshoppers opuścili murawę, schodząc z niej na "czworaka".

To już pewne: 27-krotny mistrz kraju - Grasshoppers, po 70 latach przerwy, żegna się z pierwszą ligą szwajcarską, chociaż do końca rozgrywek pozostały cztery kolejki. I to żegna się w słabym stylu, a może i kompromitującym. FC Luzern, piąty zespół w tabeli, już po 70. minutach niedzielnego meczu prowadził 4:0. 

Zobacz wideo

Wtedy "kibice" gości wtargnęli na boisko i tym samym zmusili arbitra do zatrzymania spotkania, wznowiono je dopiero po kilkunastu minutach. Policja pojawiła się na murawie i uspokoiła sytuację, ale zanim im się to udało, doszło do kilku bardzo nieprzyjemnych incydentów.  

 

Chuligani Grasshoppers zażądali od zawodników, by ci oddali im koszulki. Część się zgodziła. Kibole wyzywali piłkarze od "psów" i żądali, by udali się do szatni na czworaka.

To nie pierwszy raz, kiedy "kibice" Grasshopers przeszkodzili w rozegraniu meczu. Kilka tygodni temu obrzucili boisko petardami, gdy ich klub przegrywał 0:3 z Sion.

Więcej o:
Komentarze (32)
Kibice wdarli się na boisko, gdy ich zespół spadł z ligi i kazali piłkarzom opuścić murawę na "czworaka"
Zaloguj się
 • cezaryk

  Oceniono 12 razy 8

  Nie kibice a kible.Taka tam ceramika łazienkowa.

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 11 razy 5

  jak to ''kibice''?!?!
  nie kibole? ani nie stadionowi bandyci?

 • glencok

  Oceniono 11 razy 5

  troglodyci których całym zaangażowaniem jest chlanie co weekend na meczu, jakiś wyjazd co drugi tydzień i napieprzanie się z innymi podobnymi do siebie i policją karzą normalnym ludziom robić takie rzeczy. nic dziwnego że w oczach normalnego człowieka są tym czym są

 • wilq9

  Oceniono 10 razy 4

  Epitet: "psy" i wszytko już jasne. Otóż jeżeli głównym epitetem było słowo: "psy" to na 99% gros tych "kibiców" to nie byli żadni Szwajcarzy tylko imigranci muzułmańscy. U nich największa obelgą jest nazwać kogoś "psem"

 • xinfx

  Oceniono 6 razy 4

  Jacy kibice, bydło totalne, jak i w Polsce.
  To trzeba pozamykać w zakładach zamkniętych, a nie wpuszczać na stadiony. Normalnego kibica najłatwiej rozpoznać po wyglądzie.

 • pavise

  Oceniono 7 razy 3

  Szwajcaria. Do niedawna kraj uchodzący za przykład dla innych. Co się stało, że się zesralo?

 • jaceku65

  Oceniono 3 razy 1

  "Chuligani Grasshoppers zażądali od zawodników, by ci oddali im koszulki. Część się zgodziła. Kibole wyzywali piłkarze od "psów" i żądali, by udali się do szatni na czworaka. To nie pierwszy raz, kiedy "kibice" Grasshopers przeszkodzili w rozegraniu meczu."
  Litości... zdecydujcie się czy chuligani, kibole czy kibice...

 • d1r3ct

  Oceniono 3 razy 1

  Kopacze szmacianki najważniejszym wydarzeniem w życiu ludzi. Bo jak ktoś raz więcej umieści szmaciankę w bramce to świat się wali niektórym xD
  Do tego czy ci "ludzie" są tak samo rozliczani w domach i w miejscach gdzie pracują ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX